Inžinier kvality

SLER Plastic s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacplatové ohodnotenie sa odvíja od skúsenosti uchádzača, ostatné podrobnosti sa budú objasnené priamo na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava výrobnej dokumentácie a pracovných inštrukcií
- meranie a kontrola komponentov na základe pripravenej dokumentácie
- spracovanie reklamácií od zákazníkov a ich následné riešenie, zavádzanie preventívnych opatrení
- príprava podkladov a spolupráca pri auditoch
- vytváranie a aktualizácia FMEA, kontrolného plánu, 8D reportov a Pareto diagramov
- vytváranie a aktualizácia smerníc podľa požiadaviek noriem IATF a VDA

- osobné ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu
- využitie cudzieho jazyka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/strojárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- technické vzdelanie a myslenie
- komunikácia v slovenskom a anglickom jazyku
- skúsenosti v automobilovom priemysle sú vítané
- flexibilita
- tímová práca
- skúsenosti s meraniami, s prípravou 8D reportov
- čítanie výkresov
- orientácia na detaily a výsledky
- schopnosť riešiť problémy
- schopnosť manažovať tím ľudí

Firma SLER Plastic s.r.o. je súkromná slovenská strojárska spoločnosť, ktorej hlavným predmetom je výroba výliskov z plastov formou vstrekovania, vrátane montáži vyšších skupín, podľa požiadaviek zákazníka.
Vznikla ako sesterská spoločnosť firmy SLER s.r.o. (www.sler.sk), ktorá sa zaoberá výrobou vstrekovacích foriem pre termoplasty, lisovacieho náradia, strižných a ohýbacích nástrojov. Hlavným výrobným programom je lisovanie technických výliskov, skúšobné lisovanie foriem z produkcie firmy SLER, s.r.o., zákazkové lisovanie a sériová výroba. V našej spoločnosti zákazníkom zabezpečujeme komplexné služby počas výroby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4041623  Megjelentetés dátuma: 1.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac