Zoraďovač vstrekolisov

SLER Plastic s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výmena foriem na strojoch
- nastavenie pararametrov vstrekolisov
- zoraďovanie výrobných strojov a zariadení podľa príslušnej dokumentácie
- príprava nástrojov, farieb na vstrekovanie, nastavenie procesu
- spolupráca s nadriadenými v procese zlepšovania
- čítanie technických výkresov
- zodpovednosť za udržiavanie efektívneho procesu vstrekovania plastov
- zodpovednosť za kvalitu výroby v spolupráci so zmenovým kontrolórom
- identifikácia príčin problémov a ich následné odstránenie

- stabilná práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
- možnosť kariérneho rastu
- príjemné pracovné prostredie
- motivujúce ohodnotenie
- školenia a kurzy

Hľadáme nových kolegov do nášho tímu. Radi privítame tých, ktorí majú záujem o dlhodobú prácu a chcú rásť spoločne s našou spoločnosťou.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite prosím Váš štruktúrovaný životopis na e-mail: [email protected]
Do predmetu e-mailu uveďte názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti SLER Plastic s.r.o. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo

- precíznosť (presnosť)
- rozhodovanie
- samostatnosť
- zmysel pre zodpovednosť
- tímová práca
- manuálna zručnosť
- dobré motorické schopnosti
- technické myslenie, chuť pracovať aj napredovať a učiť sa nové veci
- aktívny prístup k práci, orientácia na výsledok
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
- prax v oblasti spracovania plastov a nastavovania parametrov vstrekovacieho lisu PODMIENKOU

Firma SLER Plastic s.r.o. je súkromná slovenská strojárska spoločnosť, ktorej hlavným predmetom je výroba výliskov z plastov formou vstrekovania, vrátane montáži vyšších skupín, podľa požiadaviek zákazníka.
Vznikla ako sesterská spoločnosť firmy SLER s.r.o. (www.sler.sk), ktorá sa zaoberá výrobou vstrekovacích foriem pre termoplasty, lisovacieho náradia, strižných a ohýbacích nástrojov. Hlavným výrobným programom je lisovanie technických výliskov, skúšobné lisovanie foriem z produkcie firmy SLER, s.r.o., zákazkové lisovanie a sériová výroba. V našej spoločnosti zákazníkom zabezpečujeme komplexné služby počas výroby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3535700  Megjelentetés dátuma: 20.2.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac