Zmenový majster

SLER Plastic s.r.o.

Strojnícka 14215, 080 06 Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
ASAP
1200€ (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúsenosti a kvalifikácie uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie a organizácia výrobného procesu v rámci pridelenej zmeny
• vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovného výkonu tímu zamestnancov
• zodpovedanie za prideľovanie pracovných úloh, plnenie plánov dennej produkcie a zvyšovanie kvality výroby
• kontrolovanie dodržiavania technologických postupov a všetkých predpisov
• zoraďovanie výrobných strojov a zariadení podľa príslušnej dokumentácie
• výmena foriem na strojoch
• príprava nástrojov, farieb na vstrekovanie, nastavenie procesu
• čítanie technických výkresov
• informovanie nadriadených o nedostatkoch na zmene
• zodpovednosť za zaškoľovanie nových zamestnancov
• spolupráca s technológom na zlepšovaní procesu výroby
• zodpovednosť za chod vstrekovacích strojov a dolaďovanie parametrov v závislosti na zmene podmienok
• riešenie problémových situácií a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie
• vedenie prevádzkovej dokumentácie
• komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami pri plnení výrobných plánov

• stabilná práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
• príjemné pracovné prostredie
• školenia
• motivujúce ohodnotenie

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite prosím Váš štruktúrovaný životopis na e-mail.:
[email protected]
Do predmetu e-mailu uveďte názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spol. SLER Plastic, s.r.o.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

K životopisu pripojte prosím nasledujúci text:
„Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti SLER Plastic, s.r.o. . Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 3 rokov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti s vedením ľudí
• skúsenosti so vstrekovaním alebo zváraním plastov - nutnosť
• schopnosť samostatne sa rozhodovať a prijímať za to zodpovednosť
• organizačné schopnosti
• tímová práca
• pružnosť v myslení
• manuálna zručnosť
• technické myslenie, chuť pracovať a napredovať aj učiť sa nové veci
• aktívny prístup k práci, orientácia na výsledok
• ochota pracovať na zmeny

Firma SLER Plastic s.r.o. je súkromná slovenská strojárska spoločnosť, ktorej hlavným predmetom je výroba výliskov z plastov formou vstrekovania, vrátane montáži vyšších skupín, podľa požiadaviek zákazníka.
Vznikla ako sesterská spoločnosť firmy SLER s.r.o. (www.sler.sk), ktorá sa zaoberá výrobou vstrekovacích foriem pre termoplasty, lisovacieho náradia, strižných a ohýbacích nástrojov. Hlavným výrobným programom je lisovanie technických výliskov, skúšobné lisovanie foriem z produkcie firmy SLER, s.r.o., zákazkové lisovanie a sériová výroba. V našej spoločnosti zákazníkom zabezpečujeme komplexné služby počas výroby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3311341  Megjelentetés dátuma: 13.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200€ (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúsenosti a kvalifikácie uchádzača)