Montážnik

Sleep Centrum BB s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pomoc pri skladaní a montáži interiérového nábytku u zákazníkov

- Pomoc pri skladaní vyrobených skriniek a nábytkových zostáv

- Príprava nábytku v sklade, nakladanie a vykladanie

Zázemie v stabilnej spoločnosti, zabezpečený adaptačný proces, malý a výborný pracovný kolektív.

Informácie o výberovom konaní

K životopisu priložte prosím, nasledujúci text:

,,Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Sleep Centrum BB s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 3 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Do nášho kolektívu prijmeme práve Vás, pokiaľ máte chuť fyzicky pracovať, prispôsobiť sa pracovnej dobe – hlavne pri montáži u zákazníka, máte technické myslenie a skúsenosti. Zodpovednosť a dôsledný prístup k daným úlohám je podmienkou. Dobrá komunikácia a tímový hráč sú výhodou.

Sleep Centrum BB s.r.o. je spoločnosť, ktorá prevádzkuje predajňu nábytku, spálňové a interiérové štúdio s výrobou nábytku na mieru. Je franchisingovým partnerom spoločnosti KOMANDOR Slovensko a.s., ktorá je vedúcim poskytovateľom šatníkových riešení na Slovenskom trhu. Jeho ponuka obsahuje ucelený súbor služieb na využitie obytného priestoru od návrhu cez výrobu a montáž až po financovanie nákupu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3389932  Megjelentetés dátuma: 16.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 brutto