Obchodný zástupca pre oblasť východného Slovenska

Slavomír Sládek VELOSPRINT S

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
priemerný mesačný plat 850,- Eur brutto + prémie z predaja tovaru vo výške cca 300-400 € netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša cyklistická rodina sa rozrastá, rozbicyklujte ju!
Hľadáme práve Vás, kolegyňu, alebo kolegu, ktorý sa chce pohybovať v obchodnom cyklistickom prostredí, má k nemu mimoriadny vzťah a chcel by ho prezentovať aj v širšom odbornom prostredí cyklistických zanietencov.
Práca je vhodná obzvlášť pre dobrodružne založených ľudí, ktorí svoje súčasné zamestnanie v bicyklovej alebo športovej predajni vnímajú ako klietku. Vyleťte z nej!
Naším cieľom je nájsť komunikatívneho, cieľavedomého a koncepčného obchodného zástupcu, alebo zástupkyňu, so záujmom o túto zaujímavú a fyzicky nenáročnú prácu. Dievčatá, tromfnite mužov!
Pri Vašej práci nebude dochádzať k priamemu predaju, budete sa starať o našu stabilnú sieť odberateľov, ktorú si budujeme už 27.rok. K výkonu svojej práce budete potrebovať iba svoj um a notebook pod pazuchou. Práve preto prácu na počítači mimoriadne oceňujeme pre potrebu analyzovať výsledky svojej práce.

Pohyblivá pracovná doba, 2x mesačne v piatok práca z domu - office day. V prípade plnenia plánovaných úloh, benefity podľa priorít a výberu zamestnanca. Všetky štandardy pre výkon tejto práce sú zabezpečené.

Informácie o výberovom konaní

Na výberové konanie budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

cyklista, komunikatívnosť, postreh, tvorivosť, schopnosť vyjednávania, technická a manuálna zručnosť, schopnosť prekonávať stagnáciu, analytické schopnosti vyhodnocovania tržobných priebehov zákazníkov, bezškodový priebeh vedenia motorového vozidla, spoľahlivosť a čestnosť vzhľadom na charakter pracovnej pozície, bezúhonnosť nutná

Výrobca bicyklov, veľkoobchodný predajca bicyklov, súčiastok a doplnkov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3588358  Megjelentetés dátuma: 19.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: priemerný mesačný plat 850,- Eur brutto + prémie z predaja tovaru vo výške cca 300-400 € netto