Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Telefonický operátor call centra GreenCall.sk

greencall Slovakia s. r. o.

Topoľčany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
5/2022 a neskôr
660 - 2 000 EUR/mesiacZáklad je 660 EUR + odmeny. Telefonický operátor bežne zarába od 800 EUR a viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Telefonická komunikácia s firemnými zákazníkmi (B2B)
- Telefonická komunikácia s existujúcimi zákazníkmi
- Telefonický predaj služieb, nie tovarov
- Zákaznícka linka
- Telefonické prieskumy

- Práca v príjemnom prostredí a super kolektíve
- Pohodové a ústretové vedenie
- Flexibilná pracovná doba
- Finančné benefity (motivačné súťaže, prémie a pod.)
- Nefinančné benefity (firemné večierky, akcie pre rodiny, príležitostný home office)
- Tréningy zamerané na správnu argumentáciu a vedenie telefonického hovoru
- Sebarozvoj (semináre, workshopy)
- Kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť
- Práca s PC
- Ochota sa vzdelávať

Spoločnosť greencall Slovakia s.r.o. je prevádzkovateľom GreenCall callcentra v Topoľčanoch. Viac informácií o nás nájdete na stránke www.greencall.sk .
ID: 3365755  Megjelentetés dátuma: 19.4.2022  Alapbér (bruttó): 660 EUR/mesiac