Asistentka riaditeľa

SLÁVIK & STELL s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, technicky zameranú firmu v oblasti priemyselnej automatizácie, hľadáme samostatnú a zodpovednú kandidátku na pozíciu :

Cieľom pozície je operatívna podpora firmy nielen v administratívnej oblasti , ale tiež v oblasti finančnej agendy. Hľadáme samostatného a spoľahlivého človeka, ktorý má prirodzenú autoritu, schopnosť presadiť sa/presvedčiť v technicky orientovanej spoločnosti. Komunikuje jasne, prirodzene a je dostatočne flexibilný, avšak štruktúrovaný. Navyše dokáže uvažovať v súvislostiach a tento typ práce mu musí byť blízky.

Pracovná náplň a kompetencie:

-prijímanie telefónnych hovorov, uvádzanie návštev
-pomoc pri organizovaní stretnutí - občerstvenie, prezentačná technika…
-evidencia a distribúcia doručenej a odoslanej pošty
-správa a archivácia firemnej dokumentácie
-telefonická a e-mailová komunikácia s vnútorným a externým prostredím - úrady, materská spoločnosť v Nemecku
-príprava a kontrola podkladov k fakturácií
-práca s informačným systémom ERP
-podpora pri organizácií pracovných ciest - ubytovanie, doprava, vyúčtovanie
-poskytovanie administratívnej a organizačnej podpory pre manažment spoločnosti podľa potrieb
-starostlivosť o spoločné priestory -zasadačky, kuchynky a dohľad nad upratovaním a čistotou priestorov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Technicky zameraná firma v oblasti priemyselnej automatizácie a robotizácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-VŠ/SŠ vzdelanie + predošlé skúsenosti na obdobnej pozícii
- Dobré organizačné a komunikačné zručnosti
- Zodpovedný prístup, samostatnosť a spoľahlivosť
- Asertívna komunikácia, schopnosť argumentovať
- Uvažovanie v súvislostiach, schopnosť predvídať a hľadať riešenia
- Flexibilný prístup s orientáciou na ciele
- Aktívna komunikácia v NJ – slovom aj písmom
- Práca v programoch MS Office
- Spracovanie podkladov pre fakturáciu

SLÁVIK & STELL - Executive Search & Advisory - je poradenská spoločnosť pre oblasť ľudského kapitálu a Employer Branding.

Rozumieme tomu, že rozvoj biznisu je o skúsenostiach, zanietení a vytrvalosti ľudí, ktorí ho riadia. Záleží na tom, aby správni ľudia mali príležitosť pracovať pre správne spoločnosti, preto klientom pomáhame napredovať s našimi kandidátmi, ktorým dávame možnosť budovať svoju kariéru a prežívať svoj život na tom správnom mieste.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3281045  Megjelentetés dátuma: 8.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400