Hlavný Technológ farmaceutickej/potravinárskej výroby

SLÁVIK & STELL s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho dlhoročného klienta v oblasti biotechnológií, farmaceutickej výroby hľadáme kandidáta/kandidátku na pozíciu

Hlavný technológ farmaceutickej výroby

do presťahovanej, resp. novovybudovanej výrobnej haly 1000m2 blízko Bratislavy, ktorá vyrába podľa noriem GMP.

Zodpovednosti:

Samostatne zabezpečuje a riadi technické a technologické zabezpečenia výroby;
Kontroluje technologický režim výroby, dodržanie predpísanej obsluhy,
kontroluje dodržiavanie termínov a kvality vykonávanej údržby, technických kontrol, skúšok a opráv zariadení a technických prostriedkov;
Vyhodnocuje výrobný procesy a rieši problémy, navrhuje optimalizovanie výrobných procesov a zlepšovania;
Pripravuje a riadi proces kvalifikácie zariadení a validácie procesov.

- Dodržiavanie pracovných, technologických a bezpečnostných predpisov;
- Dodržiavanie parametrov procesov;
- Technický stav zariadení a technických prostriedkov;
- Dodržiavanie schválenej receptúry a dodržiavanie zásad Správnej výrobnej praxe (SVP) a HACCP vo výrobných procesoch.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti biotechnológií

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chemické technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- VŠ II. stupeń - FCHTP STU, resp. Farmaceutická fakulta
- Analyzovanie a riešenie problémov;
- Organizovanie a plánovanie prác;
- Technická gramotnosť;
- Praktické myslenie a technický talent
- Znalosť metrológie a GMP výhodou

SLÁVIK & STELL - Executive Search & Advisory - je poradenská spoločnosť pre oblasť ľudského kapitálu a Employer Branding.

Rozumieme tomu, že rozvoj biznisu je o skúsenostiach, zanietení a vytrvalosti ľudí, ktorí ho riadia. Záleží na tom, aby správni ľudia mali príležitosť pracovať pre správne spoločnosti, preto klientom pomáhame napredovať s našimi kandidátmi, ktorým dávame možnosť budovať svoju kariéru a prežívať svoj život na tom správnom mieste.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2732015  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1800