Vodič dodávky do 3,5t

sladučkéovocie s.r.o.

Miesto práce
Dolné Vestenice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
august 2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do svojho tímu novú posilu , ak si šikovný, máš rad šoférovanie a bavilo by ťa šoférovanie po Slovensku a zvládaš stres ? Presne teba hľadáme !

Obsadzujeme miesto vodiča v našej spoločnosti , ktorá sa venuje rozvozu slovenských produktov priamo zákazníkovi . Výkon prace je v Dolných Vesteniciach , kde sa ráno auto nakladá a večer sa vracia na firmu . Skúsenosť so šoférovanie dodávky výhodou . Práca je na živnosť hodinová odmena je 6€/hod minimálne . Tringelty patria vodičovi , odmeny v decembri . Životopisy a pripadne otázky zasielajte na [email protected] . Kontaktovaní na výberové konanie budú len vybraní uchádzači.

odmeny v decembri
tringelty patria vodičovi
zľava na náš sortiment -20%

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme vybraných uchádzačov !!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť
flexibilita
pracovitosť

Sme proslovenská rodinná firma založená na modernom prístupe k zákazníkovi, lokálnej prvotriednej kvalite a službách 21. storočia.
ID: 3459930  Megjelentetés dátuma: 13.7.2021  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.