Prevádzkový mechanik a energetik

SLADOVŇA, a.s. Michalovce

Miesto práce
Močarianska, Michalovce
Termín nástupu
november 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000 € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o strojnotechnologické zariadenie celej výroby
- zabezpečuje technické podmienky výroby a jednotlivých strojných súčastí a celkov.
- vykonáva vizuálnu kontrolu technologických zariadení a predkladá požiadavky na
zabezpečenie náhradných dielov
- predkladá návrhy na zlepšenie výkonov údržby s cieľom optimalizácie nákladov na
výrobu a údržbu
- zodpovedá za kontrolu vyhradených technických zariadení - tlakových, plynových a
zdvíhacích
- organizuje, kontroluje a preberá prácu externých dodávateľských firiem
Zostavovanie a hodnotenie plánov spotreby energií
- komunikácia a spolupráca s dodávateľmi energií
- vedenie evidencie spotreby energií jednotlivých úsekov spoločnosti
Kontrola a vedenie podnikovej údržby a elektroúdržby
-zodpovedá za zverené oddelenie a zodpovedá za plnenie pracovných úloh
zamestnancov na zverenom oddelení.
Dodržiavanie predpisov BOZP a PO pri práci.

Práca v stabilnej spoločnosti, vysoká firemná kultúra, nadštandardná starostlivosť o zamestnancov.

V prípade záujmu pošlite svoju žiadosť so životopisom na emailovú adresu - [email protected]
Všetky žiadosti posúdime a oslovíme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Prax vo výrobnom podniku v strojárenskom, resp. elektrotechnickom odvetví
Aktívny prístup k riešeniu problémov
Komunikatívnosť, tímová práca
Samostatnosť, flexibilita, zmysel pre detail, ochota učiť sa nové veci.

Sladovňa a.s. Michalovce je významná exportná firma v rámci východoslovenského regiónu i celého Slovenska. Funguje nepretržite už 60 rokov. Prešla niekoľkými fázami modernizácie a dnes patrí kvalitou svojej produkcie, ekonomickými výsledkami i sociálnym programom k popredným podnikom európskeho formátu. Celú produkciu - slad plzenského typu - predáva do zahraničia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3612883  Megjelentetés dátuma: 1.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 € + odmeny