Vodič Taxislužby

SKYM s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 20 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič/ka TAXI osobného vlastného automobilu
Hľadáme aktívnych, bezúhonných, spoľahlivých a bezpečných vodičov s platnou kartou vodiča taxislužby a preukazom psychickej a zdravotnej spôsobilosti.
Zastrešíme Ťa koncesnou listinou v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Prešov a Košice. Minimálne požiadavky na vozidlo sú ročník 2005 a novšie, 4/5 dverové, 5 miestne.
Nepotrebuješ živnosť, len smartfón a vozidlo.
Ak Ťa naša ponuka oslovila, neváhaj nás kontaktovať na tel. č.
+421 908 244 324
+421 919 189 701
+421 917 070 160
+421 914 216 793

Hlavným benefitom tohto zamestnania je sloboda.
Vlastné plánovanie pracovného času a voľna.
Zaujímavé platové ohodnotenie.
Práca na čerstvom vzduchu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preprava zákazníkov

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Bezúhonnosť, flexibilita, komunikatívnosť, ůstretovosť

Spoločnosť SKYM s.r.o. podniká v oblasti Taxi-služby v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Banská Bystrica, Prešov a Košice.
ID: 3766205  Megjelentetés dátuma: 18.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 10 - 20 EUR/hod.