Predajca vína pre Európu

Sky Group Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Malé Ripňany, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za dosahovanie predajných cieľov a podpora predaja v oblasti vína a iných potravinárskych produktov
- služobné cesty v rámci Európy
- vyjednávanie obchodných podmienok s obchodnými reťazcami
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- návštevy u potenciálnych zákazníkov za účelom uzatvorenia nového obchodu
- udržovanie a rozvíjanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- prezentácia produktov
- aktívna spoluúčasť pri tvorbe obchodnej stratégie, navrhovanie marketingových prístupov na trhy
- vyjednávanie podmienok zmlúv a uzatváranie obchodov
- poradenstvo klientom

- dynamické a priateľské pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- perspektíva dlhodobej spolupráce

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o našu pracovnú pozíciu.
Po posúdení všetkých kandidátov, budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú dané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s predajom potravinárskych výrobkov v obchodných reťazcoch
- skúsenosti s predajom v oblasti vína a iných potravinárskych produktov sú vítané
- organizačné schopnosti a aktívny prístup k práci
- komunikatívnosť
- flexibilita
- cieľavedomosť
- samostatnosť
- orientácia na zákazníka
- ochota cestovať

Spoločnosť Sky Group Slovakia, s.r.o. sa zaoberá viacerými aktivitami v oblasti poľnohospodárskej a potravinárskej výroby.
Hospodári na pôde s výmerou 1200ha v okrese Topoľčany, má vlastné skladovacie kapacity, silá, sušičku, vozový a strojový park.
Prevádzkuje moderné vinárstvo Vinum Nobile Winery v Malých Ripňanoch s kapacitou výroby 1mil fliaš ročne. Spracováva hrozno výlučne z vlastných vinohradov s výmerou 90ha. Vyrába víno pod značkami Vinum Nobile, Malé Ripňany a Slovak Valley určené pre retail, HORECA segment a privátnu klientelu. Každoročne sa zúčastňuje vinárskych súťaží v SR a zahraničí, kde pravidelne získava ocenenia v Národnom salóne vín SR a medaile na prestížnych festivaloch v Paríži, Lyone, Madride, Viedni.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2803333  Megjelentetés dátuma: 3.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou