Učiteľka v súkromnej škôlke a jasličkách

Škôlka Seahorse, s. r. o.

Miesto práce
Padlých hrdinov 8, 821 06 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
30.11.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o deti vo veku 2 rokov
- Starostlivosť o deti od 5 do 6 rokov
- Dodržiavať vzdelávací plán
- Organizovať a pripravovať vzdelávacie aktivity
- Komunikovať s rodičmi ohľadom dieťaťa
- odborný a profesionálny prístup
- zvládanie adaptácie detí pri nástupe do zariadenia
- organizačné schopnosti a kolektívny prístup
- energické nasadenie, pozitívny prístup k práci
- zdravotne, alebo pedagogické vzdelanie /špeciálna, liečebná, predškolská pedagogika,
- prax v materskej škole alebo jasliach je výhodou
- znalosť anglického jazyka je výhodou

- práca v malom kolektíve
- maximálny počet detí v triede 8

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Súkromná materská škola s jasličkami poskytujúca starostlivosť o deti vo veku o 2- 6 rokov. Škôlka sa nachádza vo veľmi dobre situovanej časti Podunajských Biskupíc v blízkosti mestského úradu a Trojičného námestia. Materská škola má uzavretý areál , v ktorom sa nachádza škôlka s veľkou záhradou. Materská škola Seahorse je od 1.9.2020 zaradená do siete škôl a školských zariadení a v rámci výchovy a vzdelávania poskytuje svoje služby v súlade s plánom vzdelávania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3333607  Megjelentetés dátuma: 31.10.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac