Lektor AJ

ŠKOLA ANGLIČTINY s. r. o.

Miesto práce
Šoltésovej 1995, Trenčín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyučovanie cudzieho jazyka (anglický, jazyk) detí školského veku a teenagerov v malých skupinkách (4-6 detí). Pracovný čas od 11.30 do cca 17.00, resp. podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je vhodná pre človeka, ktorý rád pracuje s deťmi a teenagermi, je kreatívny, rád inovuje a pripravuje nové pomôcky, objavuje nové veci spolu s deťmi.

Jazyková škola ŠKOLA ANGLIČTINY s.r.o. bola založená v roku 2010 v Trenčíne. Vedieme skupinové i individuálne kurzy AJ, NJ, ŠJ a RJ pre deti od 1 roka až po teenagerov a dospelých. Vďaka nášmu originálnemu spôsobu vzdelávania dosahujú deti vo veku 14 rokov jazykovú úroveň B2. Podstatnou zložkou našich hodín je rozprávanie a počúvanie, lektori povzbudzujú študentov k rozprávaniu, hrajú spolu scénky a konverzačné hry. Vybrané učebné materiály vedú študentov špirálou anglickej gramatiky a písania.
ID: 3968344  Megjelentetés dátuma: 10.10.2023  Alapbér (bruttó): 500 EUR/mesiac