Stavebný technik

SKELETON, a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 420 - 1 650 EUR/mesiac* mzda závisí od skúseností uchádzača* * v prípade využívania vlastného ubytovania je vyplácaný príspevok* * vyplácané cestovné náhrady v najvyššej zákonom stanovenej výške * * práca možná aj na živnosť - odmena už od 1 700€*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vymeriavanie,
* výpočet potrebného množstva betónu vrátane nahlásenia objednávky betonárke a ostatného materiálu,
* dohľad pri betonáži a dodržiavanie technologických postupov,
* kontrola a súpis spotrebného materiálu na stavbe,
* zodpovednosť za kvalitatívne a kvantitatívne preberanie materiálu,
* evidencia dodacích listov,
* príprava a odovzdanie podkladov pre subdodávateľov na zabezpečenie
bezproblémového chodu výstavby,
* zodpovednosť za dodržiavanie BOZP,
* zodpovednosť za vydaný materiál a náradie zo stavebného skladu,
* ďalšie požiadavky zo strany nadriadeného.

Chceme, aby zamestnanci každý deň chodili radi do práce a spokojní sa vracali domov.

V práci sa o Vás postaráme:
* ubytovanie zabezpečené vo firemných bytoch plne hradené spoločnosťou,
* firemné motorové vozidlo na pracovné účely a dopravu z firemného bytu na stavbu a späť,
* mobilný telefón vrátane firemného telefónneho čísla,
* kompletné pracovné pomôcky a vybavenie,
* kompletné OOPP,
* káva, čaj, pitný režim
* firemné teambuildingy,
* priateľský firemný kolektív.

Vážime si vzájomnú spoluprácu:
* individuálny prístup,
* kariérny rast,
* vzdelávací program,

U nás držíme spolu, podporujeme sa a pomáhame si navzájom.
Vďaka dobrým vzťahom zvládame aj náročnejšie situácie.
Priateľskú atmosféru budujeme aj mimo práce, napríklad na spoločnej turistike.

Pracovnú pozíciu aktuálne obsadzujeme z dôvodu získania nového projektu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* stavebné vzdelanie alebo prax na obdobnej pozícií,
* orientácia v stavebných výkresoch,
* znalosť technologických postupov,
* samostatnosť a zodpovednosť,
* odolnosť voči stresu,
* odhodlanie napredovať a vzdelávať sa,
* organizačné schopnosti.

„Každý projekt, ktorého realizácie sme sa zúčastnili, bol v našich očiach jedinečný. Nezúčastňovali sme sa náhodných projektov. Vždy sme si vyhľadali niečo, čo nás zaujalo a snažili sme sa v súťaži uspieť. Keď sme si získali dôveru investora, snažili sme sa nesklamať a zrealizovať dielo najlepšie, ako sme len vedeli. S kolegami sme žili každým projektom od začiatku až do konca. Myslím, že práve v tomto prístupe je skrytý náš úspech."
Majiteľ spoločnosti SKELETON, a.s.

www.skeletonas.sk
Fb: SKELETON a.s.

Napísali o nás:

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4120001  Megjelentetés dátuma: 18.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 420 EUR/mesiac