Elektroprojektant

SKARTEK s.r.o.

Miesto práce
Trstinska 9, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a projektovanie elektrických schém s riadiacimi systémami Siemens, Schneider, B&R,....
Tvorba elektro projektov
Práca v SW EPLAN, EPLAN FLUID
Dohľad nad správnym zapojením a stupňa dokončenia elektroinštalácií
Nastavovanie elektrických častí strojov a zariadení
Montovanie nových výrobných strojov a zariadení
Spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami v organizácii

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ukončené elektrotechnické vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-elektrovyhláška §24 výhodou
-výhodou návrh a projektovanie pneumatických a hydraulických schém
-znalosť iných SW v príslušnej oblasti výhodou
-znalosť programovania Siemens, Schneider výhodou
- zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, rozhodnosť
- iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu problémov
- ochota učiť sa, snaha pomáhať
- ochota pracovať nadčas v prípade potreby, lojálnosť voči firme

Znalosť produktu EPLAN
Prax v tvorbe projektov elektro min. 2roky
Čítanie schém nutnosťou
Elektrovyhláška §22 a vyššie

Spoločnosť zaoberajúca sa navrhovaním procesov na mieru, montážou jednoúčelových strojov a automatizovaných liniek pre svojho zákazníka. Súčasťou činnosti spoločnosti SKARTEK je tiež nastavovanie, spúšťanie, prevádzkovanie zariadení, zaručenie a zlepšovanie spoľahlivosti procesu.
Spoločnosť SKARTEK sa nezaoberá sériovou výrobou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2291159  Megjelentetés dátuma: 14.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou