Stavbyvedúci - závod Monolitické konštrukcie

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.12.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi vykonávanie stavebných a montážnych prác (vlastných zamestnancov i subdodávateľov) podľa PD, ZoD, schváleného harmonogramu a kalkulovaných nákladov
- preberá a odovzdáva stavenisko
- vedie stavbu v súlade s ekonomickými pravidlami spoločnosti
- uplatňuje dodržiavanie technických noriem, technologických predpisov pri realizácii zákazky
- spracúva alebo spolupracuje na technickom, technologickom, organizačnom riešení stavby
- zaisťuje odovzdanie stavby a v súčinnosti aj opravy reklamovaných chýb

- zaujímavú prácu v rámci medzinárodnej spoločnosti
- dlhodobý rozvoj a vzdelávacie programy
- ďalšie zamestnanecké benefity v súlade s PKZ

- pracovná pozícia sa obsadzuje pre Skanska SK, a.s. , závod Monolitické konštrukcie SK
- odpovedáme iba vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť projektovej dokumentácie
- zodpovednosť, dôslednosť, skúsenosti s vedením ľudí
- znalosť systému KROS výhodou

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.

Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.

Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.

Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Burger, BSBA
E-mail: poslať životopis
ID: 2798828  Megjelentetés dátuma: 4.11.2016