Administratívny pracovník - zastupovanie počas MD

SK Service, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administratívna a organizačná podpora vedenia spoločnosti
- pravidelná komunikácia so skladmi na území Slovenskej Republiky
- pravidelná komunikácia so sesterskými spoločnosťami
- starostlivosť o zákazníkov
- príprava podkladov k reportom
- denný, mesačný reporting pre vedenie spoločnosti
- spolupráca na príprave ponúk (zabezpečenie potrebných administratívnych dokumentov)
- práca je vhodná aj pre študenta externého štúdia
- pracovná doba 7:30 - 16:00, víkendy a sviatky voľné
- pri obojstrannej spokojnosti možnosť stať sa trvalým zamestnancom našej spoločnosti

Práca v stabilnej spoločnosti
Možnosť využitia cudzích jazykov v každodennej komunikácii.

Životopisy v nemeckom jazyku posielajte na emailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Slovenská spoločnosť P.T.C. spol. s r.o. sa zaoberá nákupom, opravou a predajom drevených paliet od roku 1991.Od tej doby sme prešli veľkým vývojom a dnes máme stanovené svoje pevné pravidlá a aj miesto na slovenskom, českom aj zahraničnom trhu. Zákazníkmi našej firmy sú výrobcovia potravinárskych, priemyselných, chemických výrobkov a tiež veľkosklady a logistiky používajúce pri expedícii svojho tovaru.V roku 2008 sme sa stali súčasťou skupiny rakúskej spoločnost Weiss Logistik Center, ktorá so svojimi 28 pobočkami v Strednej a Východnej Európe patrí k vedúcim dodávateľom v paletovom hospodárstve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie nemeckého jazyka na pokročilej úrovni je podmienkou na prijatie
Samostatnosť, zodpovedný prístup k práci, flexibilita, komunikatívnosť

Spoločnosť, ktorá poskytuje široké portfólio služieb a poradenstva v oblasti účtovníctva, personalistiky, mzdovej agendy a právneho poradenstva.

Svoje životopisy posielajte na adresu: [email protected]

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1882595  Megjelentetés dátuma: 24.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac