Vodič do 3,5t

SIXTO, s.r.o.

Miesto práce
Šaľa, Štúrova 1, okres Šaľa
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 8 paletovej plachtovej dodávke
- prepravy v rámci EU - najmä CZ, AT, HU, PL, DE, FR, IT, SE, DK
- nové IVECO Daily, spacia kabína, nezávislé kúrenie
- prevádzka firmy a parkovisko je v Šali

Informácie o výberovom konaní

- ponuky zasielajte výhradne emailom na: [email protected]
- vopred ďakujeme za ponuky všetkým uchádzačom, vybraných budeme kontakovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- 100 % spoľahlivosť a zodpovednosť v plnení pracovných povinností
- zodpovedné riadenie vozidla - nehľadáme pretekára alebo adrenalínového jazdca
- práca s navigáciou a plánovanie trasy
- vypisovanie záznamov o prevádzke vozidla a preprave
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- poriadkumilovnosť, starostlivosť o vozidlo, čistota interiér + exteriér
- základný servis vozidla - ko tlaku pneu, výmena žiaroviek, výmena kolesa, kontrola a doplnenie prevádzkových kvapalín...
- všetko osobne na stretnutí

naša spoločnosť sa zaoberá vnutroštátnou a medzinárodnou cestnou nákladonou dopravou a zasielateľstvom

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2822096  Megjelentetés dátuma: 22.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou