Redaktor spravodajstva

SITA Slovenská tlačová agentúra a.s.

Miesto práce
Mýtna, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
od 1. 11. 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba agentúrnych správ, žurnalistické pokrývanie významných udalostí, redakčné služby

ponúkneme osobne

Chceš sa stať novinárom? Zaujíma ťa politika a verejné dianie? Máš úctu k faktom? Hľadáme práve Teba. V SITA, Slovenskej tlačovej agentúre Ťa naučíme efektívne písať, premýšľať, získavať informácie z relevantných zdrojov a orientovať sa v politike a ekonomike. Hľadáme kolegu na plný úväzok. Žurnalistické vzdelanie nie je podmienkou! Ak nás presvedčíš svojím odhodlaním, všetko ťa naučíme. Čakáme na Tvoj životopis a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, politológia, masmediálna komunikácia a podobné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť a odhodlanie učiť sa, eminentný záujem o veci verejné, všeobecný politický prehľad, špičková znalosť slovenskej gramatiky a štylistiky

Informačná agentúra, ktorá na slovenskom trhu pôsobí viac ako štvrťstoročie. Dodáva informácie z hospodárstva, politiky, spoločnosti a športu pre médiá, komerčné subjekty, štátne a verejné inštitúcie a mimovládne organizácie. Popri rýchlom a presnom spravodajstve poskytuje monitoring médií, prevádzkuje skupinu portálov www.sita.sk a zabezpečuje distribúciu PR správ, natívnych a SEO článkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3783146  Megjelentetés dátuma: 9.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac