Konzultant O2 partnerskej predajne Sp. N. Ves, Levoča

SISOFT s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
01.11.2020
635 - 1 200 EUR/mesiacMzda zodpovedného a zaškoleného konzultanta v SNV je i 1135 EUR brutto + suťaže o mobilne telefony , poukazy, ine.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aká bude vaša rola v tíme? Čo bude náplňou vašej práce?

Aktívny predaj produktov a služieb zákazníkom
Byť inšpiráciou pre zákazníkov a ukázať im ponuku produktov a služieb
Pomáhať s riešením ich požiadaviek a potrieb
Keď bude voľnejšie, čaká vás trochu administratívy a agendy spojenej s predajom a následným zákazníckym servisom, ale nič zložité

Ďalšie výhody:

Priateľský a dynamický kolektív
Výborná pracovná atmosféra
Podporíme ťa v tvojom kariérnom raste
Rozvoj technických zručností (O2 Guru)
Výhody formou motivačných súťaží
Ďalšie vzdelávanie a rozvoj

Životopis spolu s motivačným listom prosím zasielajte emailom na [email protected] do 11.10.2020. Prosíme uviesť Váš telefonický kontakt ! Životopis zasielať len emailom alebo poštou !
Spolu so žiadosťou zasielajte aj súhlas s uchovaním Vašich osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

O2 Slovakia s.r.o. Otvárame svet nových možností, ktorý umožňuje prežívať každý okamih naplno prostredníctvom služieb, ktoré poskytujeme. Chceme Vám priniesť tie najlepšie zážitky, tie najlepšie a najzaujímavejšie služby v oblasti mobilnej komunikácie tak, aby sa Váš mobilný telefón stal nielen nástrojom na volanie a posielanie správ, ale tiež zdrojom zábavy, informácií, spojenia so svetom, jednoducho Vaším dobrým a nerozlučným priateľom na každý deň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Čo od vás čakáme?
Moderné technológie vedia zlepšiť život nám všetkým. My v O2 to vieme a preto hľadáme technických nadšencov, ktorí majú skúsenosti s najmodernejšími vychytávkami a denne ich používajú.

Ozvite sa nám, ak odpoviete ÁNO na väčšinu týchto otázok:

Často používam aplikácie v smartfóne alebo tablete a hľadám stále nové
Viem komunikovať s ľuďmi, nebojím sa ich osloviť a ponúknuť im vhodnú službu
Technológie sú súčasťou môjho života a rád/rada o nich rozprávam
Som aktívny/a baví ma učiť sa nové veci
Mám otvorenú myseľ a som pripravený prijímať nové výzvy
Zaujímam sa o potreby zákazníka a nebojím sa mu predať, čo potrebuje
Mám vo vrecku maturitné vysvedčenie
Som časovo flexibilný/á a pracujem na maximum
Moja predchádzajúca predajná skúsenosť môže byť výhodou
Anglický jazyk výhodou

Ak ste ochotný na sebe pracovať, učiť sa a zároveň sa v práci s kolegami aj zabaviť, chceme práve vás.

Pracovná ponuka je zverejňovaná pre partnerov O2 Slovakia. Vaše osobné údaje preto môžu byť sprístupnené spoločnostiam, ktoré na základe Zmluvy o spolupráci uzatvorenej so spoločnosťou O2 Slovakia, s.r.o. sprostredkovávajú pre O2 Slovakia predaj produktov a služieb O2 Slovakia. Zoznam sprostredkovateľov je uvedený na stránke: https://www.spolocnost.o2.sk/spolocnost/sprostredkovatelia .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3977638  Megjelentetés dátuma: 28.9.2020  Alapbér (bruttó): 635 EUR/mesiac