Skladník

SISME SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
dohodou
5,4 EUR/hod.+ nočný príplatok, + príplatok za prácu v sobotu, + príplatok za prácu vo sviatok, + nadčasový príplatok nad rámec zákona do 50%. 13. plat vo výške priemernej hrubej mzdy Stravný lístok vo výške 6,40 EUR + 1 lístok naviac za každé odrobené 4 hod. nadčasu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za príjem hotových výrobkov na sklad
- príprava výrobkov na export
- dohľad nad naložením tovaru
- práca s vysokozdvižným vozíkom
- príprava odbytových dokladov
- inventúra hotových výrobkov

Stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti.
Pravidelné mesačné vyplácanie mzdy.
Možnosť profesijného a odborného rastu.
Možnosť postupu do vyššej mzdovej triedy už po prvom pol roku.
Príspevok na stretnutie tímov.
Darček pri narodení dieťaťa.
MDŽ - darček pre všetky zamestnankyne + dvojitá denná mzda.
Vianočné benefity.
Odborné školenia.
Benefity po 2 rokoch: príspevok na rekreáciu max. 275 € + príspevok na športovú činnosť dieťaťa max. 275 €

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis. Ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistika

Počet rokov praxe

2

- oprávnenie na VZV podmienkou
- znalosť AJ alebo IT výhodou

Spoločnosť SISME SLOVAKIA, s.r.o. bola založená v roku 2007, ako dcérska spoločnosť talianskej spoločnosti SISME S.p.A. s viac ako 50 ročnou tradíciou.
Vo svojom výrobnom závode v Malom Krtíši sa zaoberá výrobou statorov a rotorov pre hermetické a polohermetické kompresory, ktoré sú dodávané popredným európskym producentom kompresorov pre chladenie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1517456  Megjelentetés dátuma: 17.1.2023  Alapbér (bruttó): 5,4 EUR/hod.