Nočný recepčný v hoteli

SIRS-Development, a.s.

Miesto práce
Hotel Slovakia, Antona Bernoláka, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac+motivačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milý kolega/kolegyňa do tímu recepcie v Hoteli Slovakia***

Momentálne hľadáme príjemného kolegu/kolegyňu na hotelovú recepciu.
Z kandidátov si vyberieme človeka, ktorému nechýba ústretovosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita a pro- klientský prístup.
Samozrejmosťou je znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni. Pracujeme 12 hodinové denné a nočné zmeny, navzájom sa podporujeme a pomáhame si.
Vzájomná spolupráca a dôvera je našim pevným základom, na ktorom staviame. Tešíme sa z každej predanej izby a spoločne vymýšľame spôsoby, ako dať každému nášmu zákazníkovi pocit výnimočnosti.

- práca v mladom kolektíve
- osobnostný a profesionálny rast
- možnosť osobného ohodnotenia
- príspevok na pracovné oblečenie
- možnosť ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Wellness Hotel Diplomat**** Ponúkame služby na vysokej úrovni štvorhviezdičkového hotela, kde prístup k našim hosťom je vždy s maximálnou a osobitou starostlivosťou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3467887  Megjelentetés dátuma: 18.12.2019  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac