Front Office Manager

SIRS-Development, a.s.

Miesto práce
Hotel Slovakia, Antona Bernoláka, Žilina
Termín nástupu
1.9.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800 Eur brutto + motivačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milý kolega/kolegyňa do tímu Hotela Slovakia***

Momentálne hľadáme do svojho tímu príjemného kolegu/kolegyňu na pozíciu Front Office Manager.
Z kandidátov si vyberieme človeka, ktorému nechýba ústretovosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita a pro- klientský prístup.
Od tohto nového kolegu očakávame zodpovedný prístup :
- k plynulému chodu recepcie, riadeniu a organizácii zamestnancov úseku recepcie hotela,
- pri poskytovaní kvalitných služieb pre hostí,
- k podpore predaja ubytovacích služieb, doplnkového tovaru
- pri rezervácii pobytov, poskytovanie informácií,
- k príprave podkladov k fakturácii,
- k spracovaniu denných uzávierok, hlásení

- práca v mladom kolektíve
- kolektív, v ktorom majú všetci niečo spoločné – plnenie očakávaní našich hostí
- osobnostný a profesionálny rast
- možnosť osobného ohodnotenia
- možnosť zvyšovania kvalifikácie – pravidelné školenia zabezpečené
profesionálmi
- príspevok na pracovné oblečenie
- možnosť ubytovania

V prípade záujmu nám zašlite životopis, motivačný s fotografiou na nižšie uvedený mail. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

prax v odbore vítaná

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

3

Wellness Hotel Diplomat**** Ponúkame služby na vysokej úrovni štvorhviezdičkového hotela, kde prístup k našim hosťom je vždy s maximálnou a osobitou starostlivosťou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3463129  Megjelentetés dátuma: 3.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 Eur brutto + motivačná zložka