Promotér/ka s aktívnym predajom

Simply You Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
408 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne oslovovanie zákazníkov v lekárňach a zdravých výživách,
• prezentácia produktov (výživové doplnky, farmakozmetika, zdravotnícke pomôcky) – vrátane realizácie ochutnávok a vyskúšania vybraných produktov,
• predaj komunikovaných (prezentovaných) produktov na lekárni,
• podpora predaja formou darčekov za nákup,
• práca si vyžaduje cestovanie vrámci regiónu na rôzne miesta určenia.

Hľadá sa kandidát/ka pre každý kraj:
• Prešovský kraj
• Žilinský kraj

Ponúkame:
• Prácu Po - Pia (min. 12 dní v mesiaci – vlastný výber pracovných dní),
• skrátený pracovný úväzok 6 hod. denne (obvykle v časovom rozmedzí 8-16 hod.) + doba na dopravu do miesta predaja,
• miesto výkonu práce do cca 80 km od bydliska,
• dlhodobú celoročnú spoluprácu (promoakcie sa konajú v priebehu celého roka),
• atraktívnu, samostatnú prácu so zaujímavými produktami farmaceutickej spoločnosti,
• práca na ŽL, prípadne na skrátený pracovný úväzok.

V prípade záujmu zasielajte svoj profesijný životopis s aktuálnou fotografiou a motivačný list na nižšie uvedenú
e-mailovú adresu. Do predmetu napíšte „Promotérka/promotér". Kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
V zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, kandidát/kandidátka zaslaním svojich osobných materiálov, dáva našej spoločnosti súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ vzdelanie,
• komunikatívnosť,
• výborné prezentačné schopnosti,
• spoľahlivosť,
• príjemné vystupovanie,
• VP skup. B – nutné,
• vlastné auto k možnosti prepravy v rámci zvereného regiónu – nutné (najazdené kilometre sú preplácané),
• živnostenský list výhodou.

Výrobca a distribútor kvalitných výživových doplnkov, farma-kozmetiky a zdravotníckych pomôcok, jedna z najvýznamnejších spoločností na trhu, v ktorej portfóliu sú značky ako Hemostop, Clavin, ArginMax, Ocutein, Donna Hair, Dr. Weiss, DIAMizin Gurmar, Ive, Imunit, Priessnitz, Elasti-Q, Vlasové hnojivo, Cannaderm a ďalšie, chce posilniť svoju pozíciu jedného z lídrov na slovenskom trhu a hľadá vhodného kandidáta/kandidátku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3840995  Megjelentetés dátuma: 10.2.2020  Alapbér (bruttó): 408 EUR/mesiac