Office Manager

Simpleoffice s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho BTRFLY tímu hľadáme osobu, ktorá bude udržiavať v kancelárii systém a poriadok.

U nás to nezostane len pri pekných slovách v inzeráte, garantujeme, že to, čo napíšeme aj dodržíme!
Na čo sa teda ako náš budúci kolega/kolegyňa môžeš tešiť?

Mladý, pohodový a priateľský kolektív (áno, vieme, otrepané, ale čo narobíme, keď nás to do bodky vystihuje?)

Príjemné pracovné prostredie v moderných priestoroch OC Island v Trnave.

Možnosť kariérneho rastu (stagnácia na mieste u nás nehrozí, ak uvidíme, čo je v tebe, ponúkneme ti pozíciu ako šitú na mieru)

Nekonfliktné vzťahy na pracovisku (zabudni na večne naštvaného šéfa, u nás dbáme na uvoľnenú atmosféru a korektné vzťahy)

A čo bude tvojou náplňou práce?

- plánovanie a rozdeľovanie úloh
- komunikácia s obchodnými partnermi
- asistenčné práce
- administratíva
- zodpovednosť za chod kancelárie
- vytváranie zmlúv
- emailová komunikácia
- správa sociálnych sietí
- tvorba a evidencia dokumentov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Analytické myslenie, systematickosť, cit pre poriadok (budeš srdcom našej kancelárie, takže potrebujeme, aby všetko fičalo tak, ako má)

Výborné organizačné schopnosti (byť tak trošku Monk je v tomto prípade výhodou, potrebujeme, aby malo v kancli všetko svoje miesto)

Ovládanie programov balíka MS Office (tabuľky a dokumenty budú tvoj každodenný chlebíček, takže očakávame, že ich máš v malíčku)

PC zručnosti (nostalgické písanie na stroji ti bohužiaľ neumožníme, za to každodennú prácu s PC áno)

Príjemné vystupovanie (čo dávame, to aj očakávame, preto si zakladáme na priateľskom vystupovaní a pohodovej povahe)

Zabezpečujeme vývoj mobilných aplikácií.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4440676  Megjelentetés dátuma: 25.10.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac