Senior Account Manager

SimpleCell Networks Slovakia a.s.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2018
2000 Eur. Variabilná zložka bude odprezentovaná vybraným uchádzačom na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Senior Account Manager je pre nás kľúčová pozícia. Kandidát bude zodpovedný za rozvoj obchodných príležitostí na Slovensku pre prístupy do siete Sigfox, dennú prácu s partnermi a aj koncovými zákazníkmi a okrem toho bude aj:

"Solution Seller", ktorý porozumie potrebám a pomôže vytvoriť taký business case, v ktorom budú zariadenia komunikovať cez sieť Sigfox
Budovať a udržovať vzťahy s kľúčovými partnermi a zákazníkmi
Pripravovať account planning
Udržiavať aktuálne CRM
Pre zákazníka vyberať a doporučovať vždy toho správneho partnera

Zaujímavé a inšpiratívne projekty
Práca s poprednými expertmi u partnerov aj zákazníkov
Flexibilný pracovný čas
Homeoffice v dohodnutom rozsahu
Moderné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Schopnosť vytvoriť vzťah s partnerom aj zákazníkom
* Partner na komunikáciu s top manažmentom
* Dôraz na doťahovanie obchodných príležitostí do konca
* Skúsenosti s prácou s partnermi v IT sú vitané, ale nie podmienkou
* Vítané sú skúsenosti s priamym predajom u koncových zákazníkov

SimpleCell Networks Slovakia a.s. je prvý a jediný celonárodný operátor siete určenej pre Internet vecí (IoT) na technológii Sigfox. Sigfox je za posledné roky jedna z najúspešnejších technologických spoločností, ktorej cieľom je vybudovať celosvetovú sieť pre IoT. V súčasnosti je Sigfox sieť dostupná vo viac ako 50 krajinách. Hlavné výhody IoT siete Sigfox sú: zariadenia na batérii s výdržou 1-15 rokov, autonómna prevádzka a transparentný roaming.

Naša firemná kultúra vyznáva slobodu v práci, aby každý robil to, čo ho baví a napĺňa. Máme nadšenie pre nové technológie, pre inovácie. Máme víziu priniesť na Slovensko nové projekty. Chceme pomáhať budovať ekosystém výrobcov nových zariadení a pomáhať im presadiť sa nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

Už teraz máme desiatky obchodných príležitostí, akými sa naša sieť dá využiť. Nápadov je veľa a hľadáme ľudí, ktorí majú záujem, elán a chuť rozvíjať najväčšiu IoT sieť na Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3439685  Megjelentetés dátuma: 3.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000 Eur. Variabilná zložka bude odprezentovaná vybraným uchádzačom na osobnom stretnutí.