Naštartuj svoju kariéru
vo financiách

Pomôžeme ti rozbehnúť tvoju skvelú kariéru

Master Franšízant

SIMPLEA FINANCIAL SERVICES, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
5 000 EUR/mesiacFinálna mzda bude závisieť od skúseností daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si líder, lovec a manažér, áčkový človek? Si lovec talentov z trhu? Máš zdroje/vieš si zaistiť zdroje na získanie FRANŠÍZANTOV a FAMILY BANKERS OFFICE?

Koho hľadáme?

1. Podnikateľov, ktorí chcú ďalšiu príležitosť mať svoj bankovo – poradenský biznis
2. Ľudí, ktorí majú zdroje – kontakty, veľa kontaktov!
3. Niekoho, komu nechýba energia, drajv a chuť byť pri tom.
4. Niekoho, kto rozumenie bankovo – poradenskej koncepcii.
5. Moderného a technologického človeka, systematického v manažmente a skúseného v personalistike.

Budeš hľadať vhodných kandidátov na majiteľov Franšízových licencií, pomáhať svojim ľudom rozbehnúť ich biznis – procesy, obchodné know – how, pohovory, garantská práca.
Budeš dávať leadership na myšlienku banky, poradenstva, podnikania a budovania kmeňov. Máš možnosť budovať jednotnú firmu a jednotný systém. Budovať kvalitu zodpovedajúcu bankovej licencii. Budeš predávať myšlienku a víziu pre Franšízantov a pre firmu.
Koučovať majiteľov licencií po ich úspešnom štarte. Budeš pomáhať partnerom so vzdelávacím systémom (majiteľov licencie, koncipientov a asistentov). Máš k dispozícii maximálne 10 licencií dohromady (spolu pre obe licencie).
Rozšírenie bude možné iba na výnimku pri skvelých výsledkoch a podobne. Je to podobné ako obmedzenie počtu franšíz v McDonalde.

Budovanie vlastného biznisu a pasívneho príjmu = rozdielovky z funkčných Franšízantov a ich kmeňov.
Najskôr po 10 rokoch a v prípade samostatnosti a dosiahnutí určitých (nadpriemerných) výsledkov pri všetkých licenčných partnerov môže MASTER FRANŠÍZANT odísť do dôchodku a bude dostávať do svojej smrti či do 20 rokov 50% jeho štandardnej odmeny. Zvyšok dostáva jeho náhrada – udržovateľ.

Prvý rok môže/nemusí poberať fixnú zálohu na budúce provízie, ktorá sa uhradí z budúcich rozdielových provízií: Podmienky sú podľa dohody a je to individuálne.

  • Šesť mesiacov skúšobná doba a po dobu jej trvania je odmena 2x priemerný príjem na Slovensku – pokiaľ nie sú výsledky, tak ukončenie spolupráce (Do 6 mesiacov 3 schválené franšízy)
  • Od siedmeho mesiaca je odmena 3x priemerný príjem na Slovensku.

Od druhého roka ďalej už len rozdielové provízie – 1EURO – 10% celkového obratu.
Možnosť stať sa partnerom, keď sa vybuduje ročný provízny obrat 6 MIO EURO (50.000 BJ mesačne) a viac = 1% FIRMY.

Odmena sa môže vyšplhať v rozmedzí od 14 000€ - 41 000€.

Ako lídri na trhu ponúkame na našich Simplea Pointoch nový trend profesionálnej finančnej služby, a to vo forme komplexnosti, poradenstva, exkluzívnych vlastných produktov a stovky ďalších produktov z finančného trhu a následne aj supermodernú fintechovú banku v jednom.

Naším cieľom je vytvárať a dlhodobo poskytovať kvalitné finančné služby, ktoré našim zákazníkom zaistia zdravý finančný život, rast ich bohatstva a splnenie finančných cieľov a potrieb.

ČO O NÁS MUSÍTE VEDIEŤ?
Sme súčasťou najväčšej českej finančno-poradenskej skupiny Partners Financial Services s viac ako 110 regionálnymi franšízovými pobočkami a 2400 profesionálnymi finančnými poradcami a sprostredkovateľmi.

PREČO SIMPLEA?

VLASTNÁ A ÚSPEŠNÁ FIRMA
Budete mať vlastnú úspešnú firmu s overeným know-how, a to pod záštitou jednotky na trhu.

PASÍVNY PRÍJEM
Vďaka províziám získate pasívny príjem, čiže pobočka sa časom zhodnocuje.

ŽIADNE POPLATKY
Neplatíte žiadne licenčné, franšízové a ani marketingové poplatky.

NAJZISKOVEJŠIE ODVETVIE
Financie sú jedným z najziskovejších odvetví s veľkým potenciálom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby alebo služby poskytované klientom v inej oblasti

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

Si silná osobnosť - dôveryhodný, sebavedomý a ambiciózny človek.

Si človek z trhu – obchodná manažérska rola v bankovníctve, poisťovníctve, sprostredkovaní poradenstva. V sieti, v pobočke ale aj v samotných inštitúciách.

Sme SIMPLEA, pobočka českej finančnej skupiny Partners, a v roku 2021 sme úspešne vstúpili na slovenský trh. Klientom prinášame dokonalú finančnú službu, zaisťujúcu im zdravý finančný život, rast ich bohatstva a splnenie finančných cieľov a potrieb. Našim konzultantom, zamestnancom a podnikateľským partnerom zároveň ponúkame skvelú kariérnu príležitosť, zosobnenú v prepojení komplexného finančného plánovania s našimi vlastnými modernými technológiami, skvelým klientským servisom a dlhodobými podnikateľskými hodnotami.

Nestaviame vzdušné zámky, ani nesľubujeme nemožné, naopak, prinášame funkčnú a rokmi overenú produktovo servisnú platformu, ktorá v unikátnom fintechovom prostredí kombinuje naše exkluzívne privátne značky s najlepšími produktami z finančného trhu. Definujeme nové kvalitatívne štandardy a spolu s Vami píšeme nový, ambiciózny príbeh, v ktorom má každý šancu naplniť obsahom svoju vlastnú kapitolu a v tej sa stať na dlhú dobu ústrednou postavou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Lakatošová
Tel.: +421910366139
E-mail: poslať životopis
ID: 4415863  Megjelentetés dátuma: 3.3.2023  Alapbér (bruttó): 5 000 EUR/mesiac