Telefónny konzultant SIMIO, s.r.o. Šala

SIMIO, a.s.

Miesto práce
Hlavná 2186/73a, 927 01 Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podstatou našej práce je telefonický kontakt a následná administratívna agenda v informačnom systéme na zverenej databáze pre klientov spoločností:
Slovak Telekom
HBO Europe
ZSE
Slovenská Sporiteľňa
Dôvera zdravotná poisťovňa

- hlavný pracovný pomer
- stabilné zamestnanie
- istota zárobku - fixný plat + bonus + stravné lístky
- 8 hodinová pracovná doba len počas pracovných dní (8:00 – 16:30 hod.)
-možnosť skráteného úväzku min 6 h.
- príjemný kolektív
- zaujímavé firemné benefity, motivačné súťaže a iné výhody
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- kompletné zaškolenie v rámci pracovnej doby
- vzdelávací a školiaci program

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedený kontakt. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Simio s.r.o. sprostredkuje služby najmä v oblasti telekomunikácií, energetiky, bankovníctva a zdravotníctva na Slovensku od roku 2008.
ID: 4069527  Megjelentetés dátuma: 27.4.2021  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac