Telefónny konzultant

SIMIO, a.s.

Piaristická 2, Nitra 949 01, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonický kontakt a následná administratívna agenda v informačnom systéme pre klientov spoločností:
Slovak Telekom
HBO Europe
Slovenský plynárenský priemysel
Dôvera, zdravotná poisťovňa
Slovenská Sporiteľňa

- Hlavný pracovný pomer
- Pracovná doba od 8:00 do 16:30
- Možnosť dohody na skrátený úväzok, minimálne však 6 hodín denne
- Školiaci program priamo v priestoroch prevádzky
- Firemné eventy, súťaže a benefity od partnerov
- Bonusy až do výšky dvojnásobku základného platu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kultivovaný hlasový prejav, orientácia s PC, chuť vzdelávať sa, kariérne a osobnostne rásť.
Interná kultúra a etický kódex spoločnosti je založený na integrite a spolupatričnosti všetkých zamestnancov.

Spoločnosť Simio s.r.o. sprostredkuje služby najmä v oblasti telekomunikácií, energetiky, bankovníctva a zdravotníctva na Slovensku od roku 2008.
ID: 3207999  Megjelentetés dátuma: 6.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500 - 1000 €