Technický konštruktér

SIMERIS s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacod 1 600 € / mesiac podľa praxe, znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Navrhovanie technických riešení a dizajnu
- Vyhotovovanie výkresovej dokumentácie (súčiastky, mechanické diely) v programe CATIA, vytváranie nomenklatúr materiálu
- Operatívne riešenie a návrhy pri zmenách v dokumentácii alebo zmenách požiadaviek
- Navrhovanie dielov pre výrobu a montáž

- Zaujímavá práca v rýchlo sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
- Možnosť profesijného rastu, zdokonalenie jazykových znalostí
- Možnosť vzdelávania sa v odbore

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite e-mailom Váš profesijný životopis v slovenskom a v anglickom jazyku s uvedením telefonického kontaktu. Ďakujeme vopred všetkým záujemcom, z časových dôvodov však budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním a archiváciou Vašich osobných údajov v našej internej databáze v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Uvedené údaje budú uchovávané po dobu 1 roka, následne budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti s inými grafickými programami sú vítané
- komunikačný jazyk v spoločnosti je angličtina, francúzsky alebo nemecký jazyk výhodou
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme a samostatne riešiť problémy
- ochota vzdelávať sa

Spoločnosť SIMERIS je inžinierska spoločnosť, ktorá sa orientuje na poskytovanie širokého spektra služieb v priemyselnom prostredí. Zaoberá sa inštaláciou strojov, údržbou, robotickými riešeniami, automatizáciou a modifikáciami výrobných liniek.

Spoločnosť SIMERIS bola založená v roku 2004 ako priemyselný a systémový integrátor vo výrobných podnikoch, nielen v automobilovom priemysle. O kvalite služieb spoločnosti svedčí úspešné dlhoročné pôsobenie na slovenskom trhu i na trhoch ostatných členských štátov EÚ.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 502802  Megjelentetés dátuma: 10.8.2020  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac