Účtovník/čka

Silverside, a. s.

Miesto práce
Plynárenská 7, 821 09 Bratislava
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1200 EUR + výkonnostné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie účtovníctva (aj mzdového),
- účtovanie režijných faktúr a faktúr vystavených pre odberateľov,
- účtovanie a vystavovanie odberateľských faktúr za služby a refakturácie,
- zabezpečovanie obehu faktúr (spracovanie prijatej pošty, účtovanie faktúr, kontrola zaúčtovaných faktúr, archivácia zaúčtovaných faktúr a dokladov),
- účtovanie pokladnice, účtovanie interných dokladov,
- spracovanie výkazov, daňových priznaní, štatistických výkazov,
- zostavenie účtovnej závierky,
- účtovanie bankových výpisov z hľadiska nákladov a výnosov,
- účtovanie bankových výpisov z hľadiska príjmov a výdavkov v zmysle rozpočtových pravidiel,
- zúčtovanie a kontrola tuzemských aj zahraničných cestovných príkazov,
- mesačný výpočet miezd, vyhotovenia potvrdení a výkazov pre poisťovne a daňový úrad,
- ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov,
- evidencia mzdových listov, mesačné hlásenia, vypracovanie podkladov pre štatistický úrad,
- prihlášky a odhlášky do poisťovní, spracovanie potvrdení pre zamestnancov,
- komunikácia s ostatnými oddeleniami centrály,
- dodržiavanie príslušných právnych predpisov, hlavne daňového a účtovného práva, ako aj interných smerníc a procesov,
- podpora pri vytváraní procesov na účtovnom oddelení.

Bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom pohovore

Na základe Vášho životopisu dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 30 dní alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní. Ak Vás nebudeme do 30 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti.
Pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, financie, ekonomika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- minimálna prax 3 roky v oblasti podvojného
účtovníctva, mzdového účtovníctva
- flexibilnosť,
- precíznosť,
- zodpovednosť

Spoločnosť Silverside, a.s. bola založená v novembri roku 2015.
Víziou spoločnosti je budovať stabilnú a serióznu spoločnosť, ktorá bude poskytovateľom spotrebiteľských úverov/pôžičiek na Slovensku.
Spoločnosť svojimi službami a produktovým portfóliom spĺňa všetky legislatívne požiadavky, zároveň je schopná osloviť širokú skupinu klientov a zabezpečiť ich individuálne potreby v oblasti financovania.
Cieľom spoločnosti je poskytovať klientom prvotriedne služby a budovať si dobré meno na trhu.
Spoločnosť vedie tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti financií a obchodu. Na dosiahnutie svojich cieľov využíva skúsenosti v oblasti osobného predaja prostredníctvom spolupracujúceho samostatného finančného agenta Silverside Financial services, s.r.o. a jeho siete finančných sprostredkovateľov registrovaných v Národnej banke Slovenska v podregistri úvery.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3514142  Megjelentetés dátuma: 7.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 EUR + výkonnostné bonusy