Sprostredkovateľ úverov s výhradným zastúpením spoločnosti pre oblasť Šamorín

Silverside Financial services, s.r.o.

Miesto práce
Šamorín
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Okamžite
Motivačný provízny systém podľa dosiahnutých objemov z kontraktov - v priemere 1500€/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme možno práve Vás!
Čo bude vaším cieľom?

Práca Podriadeného finančného agenta formou prevádzkovania vlastného obchodného miesta (obchodný priestor alebo kancelária) pod záštitou spoločnosti Silverside Financial services, s.r.o.

- poradenstvo a sprostredkovanie v sektoroch - poskytovanie úverov/hypoték, poistenia, kapitálového trhu a prijímania vkladov
- hlavné zameranie pobočky - predaj produktov spoločnosti Silverside, a.s.
- prvý kontakt s klientmi
- vypracovanie a kompletizácia podkladov k žiadostiam
- bez práce s hotovosťou, úvery vypláca vždy centrála spoločnosti na účet klienta

Ponúkame výhradne spoluprácu na živnosť alebo s.r.o.

Čo všetko Vám ponúkneme?

- komunikáciu s centrálou spoločnosti na profesionálnej úrovni, plnú podporu oddelenia zákazníckeho servisu
- exkluzivitu vo zverenej oblasti bez vytvárania konkurencie
- možnosť sebarealizácie
- pravidelné školenia
- finančné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov
- odmeny vyplácané formou provízneho systému
- prácu bez horného stropu príjmu
- štart svojho úspešného podnikania tým správnym smerom
- príspevok na prevádzku obchodného miesta
- prácu bez nutnosti vyplňovania nezmyselných reportov s nulovou vypovedacou hodnotou

Čo ešte získate?

- možnosť rozšírenia podnikateľskej činnosti pre živnostníkov/s.r.o. ktorí majú inú činnosť napríklad formou rodinného podnikania
- silnú podporu Oblastného riaditeľa nielen na začiatku spolupráce
- individuálny prístup od Oblastného riaditeľa
- prácu bez vekových obmedzení
- dobrý obchodník môže byť aj dôchodca alebo naopak úplne mladý človek, absolvent

Žiadosti o prijatie s profesným životopisom zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu spoločnosti.
Ponúkame spoluprácu na živnosť alebo s.r.o.
Budujeme stabilnú sieť obchodníkov v rámci SR.
Ozvite sa a možno práve Vy budete patriť do tímu úspešných ľudí.

Nástup možný ihneď.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem spolupracovať s našou spoločnosťou, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia na čísla
- chuť pracovať
- tímový duch
- dravosť
- lojalita

Samostatný finančný agent s licenciou NBS, poskytovateľ úverov pre fyzické osoby-podnikateľov a právnické osoby, dcérska spoločnosť poskytovateľa spotrebiteľských úverov pre fyzické osoby.
ID: 3572145  Megjelentetés dátuma: 7.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Motivačný provízny systém podľa dosiahnutých objemov z kontraktov - v priemere 1500€/mes