Mechanik poľnohospodárskych strojov - Nemecko

SILVERHAND Slovakei s.r.o.

Miesto práce
Georgensgmünd, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10,40€ / hod brutto + 40€ netto / deň príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opravy, údržba a servis poľnohospodárskych a stavebných strojov
- čítanie z montážnych plánov
- riešenie problémov
- analýza porúch

- mzda 10,40€ / hod brutto + 40€ netto / deň príplatok
- týždenné zálohy (150 - 250 Euro)
- ubytovanie si hradí zamestnanec
- možnosť pracovať nadčasy
- stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom
- rodinné prídavky na dieťa
- nárok na dovolenku
- veľmi dobrá podpora od našeho tímu v Nemecku

Informácie o výberovom konaní

Oslovila Vás naša ponuka?
Zašlite nám Vašu žiadosť e-mailom : [email protected]
Telefón: +421 948 404 470
Registrujte sa ešte dnes na našich webových stránkach: www.silverhand.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Renomované, stabilné nemecké spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- PODMIENKA -komunikatívna znalosť nemčiny ( bude telefonicky overená)
- ukončené odborné vzdelanie - zámočník, automechanik
- skúsenosť s hydraulikou
- prax v odbore
- vlastné auto
- samostatná práca
- remeselne zručný

SILVERHAND je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách. Záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.
ID: 3509633  Megjelentetés dátuma: 5.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 10,40€ / hod brutto + 40€ netto / deň príplatok