Pracovník pre CNC ohraňovaci Lis

SILOKING Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Záhorská Ves
Termín nástupu
ASAP
730 - 950 EUR/mesiac730 + odmeny vo vyske 220 Euro + 13 Plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ohraňovacie operácie podľa výkresovej dokumentácie
- práca technickými výkresmi
- naplňovanie výkonnostných noriem
- práca v 3 – zmennej prevádzke
- výhodou VZV

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti, motivujúce finančne ohodnotenie ako aj prémiový systém , 13 Plat. Rodinnú atmosféru spoločnosti podporujeme tímovými akciami. Stravovanie je zabezpečené vo vlastnej jedálni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojarstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

- tímová práca
- neustále zlepšovanie - osobný rozvoj
- 5S pracoviska
- zodpovedný prístup k práci, samostatnosť

Sme dcérskou spoločnosťou nemeckého výrobcu inovatívnych kŕmnych technológií značky SILOKING. Ako medzinárodný líder na trhu distribuujeme naše kŕmne vozy do viac ako 50 krajín sveta.
Na Slovensku vyrábame oceľové konštrukcie a diely pre ťahané a samohybné kŕmne vozy. Je tu sústredená predvýroba zahŕňajúca pálenie laserom/plazmou, delenie materiálov, ohraňovanie a finálne zváranie komponentov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3665894  Megjelentetés dátuma: 13.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 730 - 950 EUR/mesiac730 + odmeny vo vyske 220 Euro + 13 Plat