Miesto práce
Slovanská 1417/18, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1150

Nákupca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Nákup priameho, nepriameho materiálu a služieb
· Sledovanie realizácie dodávok a optimálnych skladových zásob
· Kontakt a komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
· Kontrola a účtovanie dodávateľských faktúr
· Vyjednávanie cien, dodacích a platobných podmienok
· Riešenie reklamácií
· Vyhľadávanie nových dodávateľov
· Plánovanie nákupu a príprava podkladov pre finančné plánovanie, kalkulácie a controlling
· Reporting centrálnemu nákupu
· Hodnotenie a výber dodávateľov a príprava podkladov pre audity

pružný pracovný čas
13. a 14.plat v 100% výške
príspevok na DDS
športové a kultúrne podujatia
teambuildingy
Mikulášsky a vianočný večierok
príspevok na dovolenku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

znalosť nemeckého jazyka výhodou
samostatnosť
rozhodnosť
proaktivita,
analytické myslenie
zodpovednosť

Predmetom našej výrobnej činnosti je výroba jemných plechových obalov – plechovíc pre potravinársky a chemický priemysel. Sme súčasťou celosvetového koncernu Silgan, ktorý prevádzkuje viac ako 100 výrobných závodov v Severnej a Južnej Amerike, Európe a Ázii.
Náš závod v Novom Meste nad Váhom má už viac ako 80 – ročnú históriu. Do roku 2011 bol známy pod názvom OBAL. Dnes sme svetový výrobca a aj v čase pandémie sme strategickým dodávateľom mnohých potravinárskych spoločností. Zabezpečujeme stabilitu a istotu svojim zamestnancom i všetkým spotrebiteľom.
Pracujeme ako jeden globálny tím, ktorý vzájomne prináša to najlepšie. Ak chcete rásť a rozvíjať sa ako súčasť nášho tímu, ktorý formuje priemyselné odvetvie, tak hľadáme práve Vás.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na našej webovej stránke www.silgan-praca.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubica MARADÍKOVÁ
Tel.: +421911806135
E-mail: poslať životopis
ID: 3388018  Megjelentetés dátuma: 14.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1150