Product Engineer

Silcotec Europe (SK) s. r. o.

Miesto práce
Družstevná 14, Komárno
Termín nástupu
podľa dohody
1 250 EUR/mesiacBasic salary from 1250 EUR in Gross + half year paid bonus maximum up to 7,5% from the gross salary. The basic salary depends on the qualification and practice of the candidate.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Nahrávanie nových projektov do interného MRP systému
  • Aktualizácia súpisky materiálov pre existujúce výrobky
  • Asistovať pri činnostiach inžinierskej štandardizácie pre rôzne komponenty použité na
finálnych dieloch.
  • Tvorba výrobnej dokumentácie Výrobné/QC Oddellenie
  • V prípade potreby sa zapojiť do aktivít výroby prototypov
  • Hľadanie alternatívnych komponentov za účelom zníženia nákladov a náhrady
nedostupných súčiastok
  • nahrávanie a vytváranie interných čísiel pre komponenty
  • Zúčastniť sa na stretnutiach o operačných a výrobných aktivitách
  • Podpora výroby z technického hľadiska

Stabilne rastúca spoločnosť s dlhoročnou históriou (práca aj počas
COVID bez prerušenia)
  • každoročné zvyšovanie miezd, sledovanie miezd v desaťročiach a ich ďalšie zvyšovanie
  • práca na plný úväzok do kmeňového stavu 5-dňový pracovný režim (pondelok-piatok), pracovná doba 07:00-15:30
  • STRAVNÉ LÍSTKY - 4,80eur/deň (podľa zákona)
  • PRÍSPEVOK na doplnkové dôchodkové poistenie, vo výške
vo výške 3 % z hrubej mzdy
  • PRÍSPEVKY na dôležité životné udalosti
  • DOBRÉ NÁPADY - vážime si Vaše nápady, zlepšováky - 15 EUR/dobrý nápad
  • KARIÉRNY RAST - záleží nám na tebe, u nás si užiješ
  • VZDELÁVANIE, ŠKOLENIE - váš rozvoj je pre nás dôležitý
  • REKREAČNÉ POUKAZY - preplácame až do výšky 275 EUR
  • FIREMNÉ AKCIE, RODINNÉ AKCIE, VIANOČNÝ VEČIER
  • OBČERSTVENIE počas celého dňa - dotované zamestnávateľom
  • VITAMÍNOVÉ BALÍČKY - 2x ročne
  • OVOCIE - každý piatok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

1

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Silcotec Europe is a specialist manufacturing facility within the Group’s Integrated Manufacturing Services division that produces custom cable assemblies for customers operating primarily in the medical sector.

Our parent company, VOLEX GROUP, is a leading specialist in integrated manufacturing for power critical applications and a supplier for power products. Headquartered in the UK, the company currently has 28 manufacturing sites in 20 countries and employs over 13,500 staff. Our products and services are an integral part of the increasingly sophisticated digital world we live in, providing connectivity for everyday objects through to complex machines.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Erika Tormaová, MBA
Tel.: +421 948 021 780, +421917798951
E-mail: poslať životopis
ID: 479976  Megjelentetés dátuma: 27.9.2022  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac