Operátor - Balič (práca od 7.00h-15.15h)

Silcotec Europe (SK) s. r. o.

Miesto práce
Družstevná 14, Komárno
Termín nástupu
dohodou
749 EUR/mesiacMesačný bonus až do výšky 20% z hrubej mzdy vyplácaný na základe efektivity a kvality.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie baliaceho procesu výrobkov.
Spolupracovanie pri balení a expedovaní tovarov.
Triedenie výrobkov podľa rôznych parametrov (hmotnosti, rozmerov, farby, obsahu atď.).
Označovanie tovaru výrobnými číslami, rôznymi etiketami a nálepkami.
Skladanie a ukladanie rôznych obalových materiálov (krabice, debničky, siete, vrecia,
palety atď.).
Obsluhovanie a základná údržba baliacich prístrojov.
Dodržiavanie pracovných postupov balenia tovaru.
Orientácia v procese balenia-expedície (vedieť porozumieť procesným listom)

Čo Vám vieme poskytnúť?
  • stabilná rastúca spoločnosť s dlhodobou históriou (práca aj počas COVID bez prerušenia)
  • každoročné zvyšovanie miezd, sledovanie miezd v dekádach a ich ďalšie zvyšovanie
  • práca na plný úväzok do kmeňového stavu
  • 5 dňový pracovný režim (pondelok - piatok 6.00h-14.15h, 14.15h-22.30h), na 2 zmeny: 7,45 hod. pracovné zmeny + prestávka 1x 15min, 1x 30min)
  • NADČASY - možné nadčasy v sobotu, nadčasy vyplácané podľa Zákonníka práce, mimoriadne nadčasy sú riešené individuálne
  • PRÍPLATOK ZA POOBEDŇAJŠIU SMENU - 20% zo základného platu
  • STRAVNÉ LÍSTKY - 5,10EUR
  • MESAČNÉ BONUSY (výrobný bonus až do výšky 20% zo základnej mzdy)
  • NÁSTUPNÝ BONUS - 175 EUR (vyplácaný po skúšobnej dobe)
  • DOPORUČENIE ZNÁMEHO - 150 EUR
  • PRÍSPEVOK na doplnkové dôchodkové poistenie, vo výške 2,5 % - 3% z hrubej mzdy
  • NÁHRADNÉ VOĽNO - možnosť čerpania si v rámci pracovného konta
  • PRÍSPEVKY pri dôležitých životných udalostiach
  • KARIÉRNY RAST - záleží nám na Vás, budujte si kariéru u nás
  • VZDELÁVANIE, ŠKOLENIE - váš rozvoj je pre nás dôležitý
  • REKREAČNÉ POUKAZY - preplácame do výšky 275 EUR podľa platnej legislatívy
  • FIREMNÉ AKCIE, RODINNÉ AKCIE, VIANOČNY VEČIEROK
  • OBČERSTVENIE - kávomat, automat s nápojmi a občerstvením
  • VITAMÍNOVÉ BALÍČKY - 2 x do roka
  • OVOCIE - každý piatok
  • PRACOVNÁ obuv, oblečenie

Všetkým kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o ponúkanú pozíciu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnický priemysel- výroba káblových zväzkov pre medicínu

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Silcotec Europe is a specialist manufacturing facility within the Group’s Integrated Manufacturing Services division that produces custom cable assemblies for customers operating primarily in the medical sector.

Our parent company, VOLEX GROUP, is a leading specialist in integrated manufacturing for power critical applications and a supplier for power products. Headquartered in the UK, the company currently has 28 manufacturing sites in 20 countries and employs over 13,500 staff. Our products and services are an integral part of the increasingly sophisticated digital world we live in, providing connectivity for everyday objects through to complex machines.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Edina Leikertová
Tel.: +421948021780
E-mail: poslať životopis
ID: 3735182  Megjelentetés dátuma: 28.3.2023  Alapbér (bruttó): 749 EUR/mesiac