Hľadáme Procesného inžiniera s technickým zmyslom pre výrobný proces

Silcotec Europe (SK) s. r. o.

Miesto práce
Družstevná 14, Komárno
Termín nástupu
dohodou
1 450 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 450,00€+ brutto (mzda sa môže líšiť v závislosti od skúsenosti a zručnosti kandidáta) + ročný bonus 8,3% (v závislosti od plnenia KPI ukazovateľov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, zodpovednosť a povinnosti:
Hľadáme kandidáta, ktorý zapadne do súčasného výrobného inžinierskeho tímu. Táto práca bude od úspešného kandidáta vyžadovať, aby pracoval vo výrobnej oblasti a zahŕňa reorganizáciu výrobného toku a implementáciu vylepšení procesov na zlepšenie efektívnosti a skrátenie doby cyklu.

Dokončenie zadaných projektov týkajúcich sa usporiadania výroby a zlepšovania procesov
Sledovanie technologických predpisov a postupov
Identifikácia nových výrobných metód na zlepšenie efektívnosti
Implementovať vylepšovacie procesy a ich zavedenie, dodržiavanie
Spolupráca pri výskume a vývoji nových výrobkov

Čo očakávame od Vás ako osobnosti?
  • Silná technická zdatnosť
  • Schopný pracovať samostatne, ako aj súčasť tímu a významne prispievať k
napredovaniu a k tímovej spolupráci
  • Organizovaný a metodický prístup k práci, zručnosti time managementu
  • Schopnosť rozhodovania, cieľavedomý, vytrvalý, motivovaný
  • Počítačová gramotnosť (MS-Word, Excel, Power Point, Internet / E-mail)
  • "Tvorca nápadov" schopnosť previesť nápady do reality

Stabilne rastúca spoločnosť s dlhoročnou históriou
  • každoročné zvyšovanie miezd
  • práca na plný úväzok do kmeňového stavu 5-dňový pracovný rozvrh (pondelok-piatok),
pracovná doba 07:00-15:30
  • STRAVNÉ LÍSTKY
  • PRÍSPEVOK na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2,5%-3% z hrubej mzdy
  • PRÍSPEVKY na dôležité životné udalosti
  • KARIÉRNY RAST - záleží nám na tebe, u nás si užiješ
  • VZDELÁVANIE, ŠKOLENIE - Váš rozvoj je pre nás dôležitý
  • REKREAČNÉ POUKAZY
  • FIREMNÉ AKCIE, RODINNÉ AKCIE, VIANOČNÝ VEČIER
  • OBČERSTVENIE počas celého

Ďakujeme za všetky zaslané životopisy, budú kontaktovnaí iba tí uchádzači, ktorí spĺňajú naše inzerované požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Techniké, Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Silcotec Europe is a specialist manufacturing facility within the Group’s Integrated Manufacturing Services division that produces custom cable assemblies for customers operating primarily in the medical sector.

Our parent company, VOLEX GROUP, is a leading specialist in integrated manufacturing for power critical applications and a supplier for power products. Headquartered in the UK, the company currently has 28 manufacturing sites in 20 countries and employs over 13,500 staff. Our products and services are an integral part of the increasingly sophisticated digital world we live in, providing connectivity for everyday objects through to complex machines.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3306408  Megjelentetés dátuma: 22.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 450 EUR/mesiac