Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Operátor v dvojzmennej prevádzke (zárobok až do 1000€)

Silcotec Europe (SK) s. r. o.

Miesto práce
Družstevná 14, Komárno
Termín nástupu
dohodou
823 EUR/mesiacHRUBÁ MZDA až do 1000EUR!! ( Základná mzda 749eur + príplatok za druhú zmenu + výrobný bonus do výšky 20%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme operátorov výroby - príprava a skladanie káblových zväzkov pre medicínsky priemysel.

Dvojzmenná prevádzka (ranná a poobedňajšia smena).

Ak ste spoľahlivý, dôsledný v plnení zadaných a opakujúcich sa úloh, máte rád čisté a klimatizované prostredie, tak patríte k nám!

Nemáte skúsenosti? Nevadí, naša tréningová miestnosť s profesionálnymi školiteľmi, Vás pripraví na prácu, zhodnotíme Vaše najlepšie predpoklady a podporíme Vás počas Vášho zaškolenia.

Práca je väčšinou sedavá v klimatizovanom prostredí, v príjemnom kolektíve a na dve smeny. Najčastejšie otázky Vám ešte teraz zodpovieme:
  • Smeny: ráno: 6.00h - 14.00h a poobedňajšia: 14.00h - 22.00h
  • za poobedňajšiu smenu Vám dáme PLUS príplatok nad rámec zákona
  • výrobný mesačný bonus až 20% z Vašej hrubej mzdy
  • stravné lístky sú podľa zákona ako aj rekreačný príspevok, atď.
  • príspevky pri narodení dieťaťa, náborový bonus a veľa ďalších benefitov, ktoré Vám radi zodpovieme osobne alebo telefonicky

Ako prebieha výberový proces záujemcov: na zaslané životopisy sa každému ohlásime, dojednáme stretnutie, po čom nasleduje v spoločnosti test, po úspešnom absolvovaní si dojednáme dátum nástupu.

Ďakujeme za Vás záujem!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnický priemysel- výroba káblových zväzkov pre medicínu

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Informácia pre uchádzačov o zamestnanie - nakoľko sú pracovné postupy v slovenskom jazyku, je potrebné, aby uchádzač mal základy zo SJ, aby vedel pochopiť pracovný postup pri skladaní káblových zväzkov

Silcotec Europe is a specialist manufacturing facility within the Group’s Integrated Manufacturing Services division that produces custom cable assemblies for customers operating primarily in the medical sector.

Our parent company, VOLEX GROUP, is a leading specialist in integrated manufacturing for power critical applications and a supplier for power products. Headquartered in the UK, the company currently has 28 manufacturing sites in 20 countries and employs over 13,500 staff. Our products and services are an integral part of the increasingly sophisticated digital world we live in, providing connectivity for everyday objects through to complex machines.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3284812  Megjelentetés dátuma: 31.10.2023  Alapbér (bruttó): 823 EUR/mesiac