Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Interný tréner/školiteľ pre retail 1300 – 1500 Eur

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dle dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi cestujete, komunikujete s ľuďmi a podieľate sa na rozvoji jednotlivca a skupín? Baví Vás koučovanie a odovzdávanie informácií? Ste kreatívny a radi hľadáte nové možnosti a formy oznámení?

Pripojte sa k nášmu týmu interných lektorov!

Vašim cieľom bude sprevádzať nováčikov úvodným zaškolením do úseku predaja. Rovnako tak ale aj rozvoj stávajúcich seniornejších kolegov.

Čo budete robiť:
• Koordinovať a realizovať vzdelávacie školenia, tréningy a následne všetko vyhodnocovať.
• Vytvárať vzdelávacie podklady/manuály.
• Spravovať produktové videa.
• Viesť e-learningovú databázu školení.
• Od vedúcich zbierať požiadavky na preškolenie.
• Aktívne podporovať a motivovať predajcov tak, aby dosahovali výsledky
• Plánovať sortimentné školenia pre ostatných kolegov.

S kým budete spolupracovať?
• Najčastejšie s nákupným oddelením, vedúcimi pobočiek a managementom úseku predaja.

Čo od vás očakávame:
• Časovú a miestnu flexibilitu – budete mať na starosť 13 SIKO pobočiek s pevným zázemím v Bratislave.
• Skúsenosti z obchodných rolí, ideálne retail
• Chuť inovovať
• Prax v lektorskej činnosti, vzdelávanie dospelých
• Ďalšie vzájomné očakávania si môžeme povedať na osobnom stretnutí.

Čo vám môžeme ponúknuť:
• Predovšetkým slobodu tvoriť a priestor pre svoje lektorské nápady.
• Na zahodenie nebudú ani u nás získané skúsenosti s modernými nástrojmi ako SAP a CRM.
• Je nás už 961, preto si benefity každý vyberáme podľa svojho gusta z on-line samoobsluhy výhod a zliav.
• Po skúšobnej dobe vás môžu tiež potešiť zľavy 20 až 50% na SIKO produkty a služby
• 5 týždňov dovolenky

Informácie o výberovom konaní

Chcete sa dozvedieť viac?
Zašlite nám svoj Li profil alebo profesný životopis.

Tešíme sa na vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
Sme rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. Zároveň sme najsilnejším predajcom kompletného vybavenia kúpeľní a kuchýň v Českej aj Slovenskej republike, s rozsiahlou predajnou sieťou, viac ako 50 predajňami a 1000 zamestnancami. Sme zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dokáže ponúknuť stabilné pracovné zázemie, istoty a uspokojiť vaše očakávania. Využívame moderné technológie, digitalizujeme naše firemné procesy a postupy, čím uľahčujeme zamestnancom pracovnú činnosť.
Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt, poctivosť a naša firemná kultúra udržiava v ľuďoch pocit spolunáležitosti.
Do nášho tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme využiť a rozšíriť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

#inspirujemevsetkymcorobime

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Tomášová
Tel.: +421903485740
E-mail: poslať životopis
ID: 4175635  Megjelentetés dátuma: 5.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac