Bratislava Galvaniho - Odborný predajca kúpeľní

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Galvaniho 16b, 821 04 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy 800 EUR + variabilná zložka mzdy závislá na dosiahnutých výsledkoch. Počas doby zaškolenia garantujeme fixnú mzdu 1050 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

„V práci trávime tretinu života, tak si to poďme trochu užiť“ Tomáš Vala, generálny riaditeľ

Našiel si sa v predaji a vieš urobiť krok naviac, ktorý vytvorí pocit „wow“? Vieš zo spokojného zákazníka urobiť nadšeného zákazníka? Túžiš po práci, v ktorej sa nebudeš nudiť? Máme pre Teba ponuku, ktorá by Ťa mohla zaujať. Náplňou Tvojej práce odborného predajcu v Siku bude:

• Analýza potrieb zákazníka a navrhnutie riešenia v oblasti ponúkaných produktov od nápadu k finálnej realizácii
• Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom
• Komunikácia so zákazníkmi osobne, telefonicky alebo e-mailom
• Zodpovednosť za zverený materiál a pokladňu
• Starostlivosť o pridelenú časť predajne, čistotu a dopĺňanie materiálu
A to všetko s úsmevom na tvári a pozitívnym prístupom

Čo ponúkame:
• Zázemie rodinnej stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, v ktorej si vážime prácu druhého, vieme ju oceniť a poďakovať sa. Našim ideálom je nákazlivá dobrá nálada, ktorá sa šíri na zákazníkov aj naše rodiny.
• Počas doby zapracovania (skúšobná doba) garantujeme fixnú mzdu 1050 EUR, po skúšobnej dobe základná zložka mzdy 800 EUR + variabilná zložka mzdy závislá na dosiahnutých výsledkoch
• Zmenná prevádzka - krátky a dlhý týždeň, kde krátky týždeň znamená 5 dní voľna pre Teba, Tvoje záujmy a Tvojich blízkych.
• Úvodné zaškolenie, následne pravidelné školenie v oblasti sortimentu a zákazníckeho servisu, pretože sa snažíme neustále zlepšovať
• Systém zamestnaneckých výhod- 5 týždňov dovolenky u všetkých zamestnancov, nákup Siko produktov so zamestnaneckou zľavou, bonus za odporúčanie kolegu, benefitný systém Kafetéria- príspevok zamestnávateľa s možnosťou nákupu produktov a služieb podľa vlastného výberu alebo príspevku na tretí pilier dôchodkového sporenia, systém vernostného odmeňovania, ročná odmena závislá na hospodárskom výsledku firmy.

Pokiaľ máš o ponúkanú pozíciu záujem, pošli nám životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 18/2018. Do predmetu správy uveď „Bratislava Galvaniho - Odborný predajca kúpeľní".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme:
• Kolegu (kolegyňu) s vysokým pracovným nasadením a proaktívnym prístupom, ktorý vie myslieť hlavou zákazníka a prichádzať s nápadmi aj na prvý pohľad bláznivými
• So záujmom o oblasť vybavenia kúpeľní, obkladov a dlažieb. Prax v obore je vítaná (skúsenosti s predajom, pokladňou, programom SAP), nie je však podmienkou, Tvoji kolegovia Ťa naučia všetko potrebné
• Spoľahlivého a časovo nezávislého
• S veľmi dobrými komunikačnými schopnosťami
• Ochotného učiť sa novým veciam a zdokonaľovať si znalosti v obore

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
Sme rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. Zároveň sme najsilnejším predajcom kompletného vybavenia kúpeľní a kuchýň v Českej aj Slovenskej republike, s rozsiahlou predajnou sieťou, viac ako 50 predajňami a 1000 zamestnancami. Sme zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dokáže ponúknuť stabilné pracovné zázemie, istoty a uspokojiť vaše očakávania. Využívame moderné technológie, digitalizujeme naše firemné procesy a postupy, čím uľahčujeme zamestnancom pracovnú činnosť.
Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt, poctivosť a naša firemná kultúra udržiava v ľuďoch pocit spolunáležitosti.
Do nášho tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme využiť a rozšíriť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

#inspirujemevsetkymcorobime

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Tomášová
Tel.: +421903485740
E-mail: poslať životopis
ID: 3422019  Megjelentetés dátuma: 26.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy 800 EUR + variabilná zložka mzdy závislá na dosiahnutých výsledkoch. Počas doby zaškolenia garantujeme fixnú mzdu 1050 EUR.