Odborný skladník Martin

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
4, Obchodné centrum Turiec, Martin, okres Martin
Termín nástupu
01.12.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste spoľahlivý a tímový hráč? Vyhovuje Vám práca, ktorá otestuje Vašu fyzičku?

Pokiaľ áno, potom by Vás mohla zaujať naša ponuka práce na pozíciu Odborný skladník

Pre náš tím v Martine hľadáme:
• Tímového hráča s SOU/SŠ vzdelaním
• S vysokým pracovným nasadením a proaktívnym prístupom
• S profesionálnou starostlivosťou o našich zákazníkov – tzn. ochotného, ústretového a s príjemným vystupovaním
• So záujmom o oblasť vybavenia kúpeľní, obkladov a dlažieb (prax v obore vítaná, nie je však podmienkou)
• Spoľahlivého a časovo nezávislého
• Ochotného učiť sa novým veciam a prehlbovať znalosti v obore
• S dobrým zdravotným stavom (manipulácia s bremenami ťažšími ako
15 kg)
• Znalosť práce s VZV je vítanou výhodou

Čo Vás u nás čaká

• Taktiež motivujúce platové ohodnotenie závislé na dosiahnutých výsledkoch
• Zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
• Zaujímavé a dynamické zamestnanie
• Úvodné zaškolenie
• Systém zamestnaneckých výhod vr. 5 týždňov dovolenky (platí od januára 2017)
Vedľa osobného rozvoja a možnosti získania stabilnej práce Vám ponúkame prostredie rodinnej spoločnosti, s tradíciou viac ako dve desaťročia v Čechách aj na Slovensku. Ďalej ponúkame orientáciu na disciplínu pri dodržovaní dohodnutého, pozitívnu atmosféru vo firme a príjemný a dynamický kolektív.

Pokiaľ máte o ponúkanú pozíciu záujem, pošlite nám životopis spolu s motivačným listom na adresu [email protected] a do predmetu správy, prosím uveďte „Odborný skladník Martin“

V motivačnom liste uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb.z. o OOÚ.

Pokiaľ vaša žiadosť o zaradenie do výberového konania nebude obsahovať životopis a motivačný list, nebudeme môcť na túto ponuku reagovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
Sme rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. Zároveň sme najsilnejším predajcom kompletného vybavenia kúpeľní a kuchýň v Českej aj Slovenskej republike, s rozsiahlou predajnou sieťou, viac ako 50 predajňami a 1000 zamestnancami. Sme zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dokáže ponúknuť stabilné pracovné zázemie, istoty a uspokojiť vaše očakávania. Využívame moderné technológie, digitalizujeme naše firemné procesy a postupy, čím uľahčujeme zamestnancom pracovnú činnosť.
Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt, poctivosť a naša firemná kultúra udržiava v ľuďoch pocit spolunáležitosti.
Do nášho tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme využiť a rozšíriť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

#inspirujemevsetkymcorobime

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Tomášová
Tel.: +421903485740
E-mail: poslať životopis
ID: 2802929  Megjelentetés dátuma: 8.11.2016