Firemný reprezentant pre západné a stredné Slovensko. Sledujete trendy v estetickej medicíne? U nás ste na správnej adrese. Pomôžte nám s predajom.

Siklienka s.r.o.

Miesto práce
Hrušovská 6a, Bratislava
Termín nástupu
marec/apríl 2024
1 600 EUR/mesiac+ po zapracovaní a zaškolení mesačné odmeny viazané na obraty + naviac dovolenkový a vianočný plat viazaný na plnenie plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nášmu skvelému tímu ako reprezentant pre západné a stredné Slovensko a pomáhajte nám s predajom estetickým centrám.

Náplň práce zahŕňa:

- Aktívna reprezentácia spoločnosti:

- Pravidelné návštevy a komunikácia s obchodnými partnermi

- Aktívna odborná starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov

- Vyhľadávanie a oslovovanie nových obchodných partnerov

- Produktové školenia pre obchodných partnerov, uvádzanie nových produktov na trh

- Udržiavanie a rozvíjanie dobrých obchodných vzťahov

- Profesionálne a slušné jednanie

- Školenia a kongresy:

- Organizovanie a účasť na firemných školeniach/workshopoch

- Prednášanie na firemných školeniach/workshopoch

- Organizovanie a účasť na slovenských a zahraničných kongresoch/distribútorských mítingoch

- Príprava materiálov na školenia/workshopy a kongresy

- Marketingové aktivity:

- Vytváranie produktových prezentácii/akciových ponúk

- Preklad anglických textov (letáky, príbalové informácie)

- Iné:

- Spracovanie vyhodnotení súvisiacich s predajmi

- Príjem objednávok

- Administratívne práce súvisiace s chodom spoločnosti Siklienka

Ako reprezentant pre západné a stredné Slovensko budeš:

- Komunikovať s obchodnými partnermi a starať sa o ich potreby

- Hľadať nových obchodných partnerov a uvádzať nové produkty na trh

- Organizovať školenia a účasť na kongresoch a mítingoch

- Vytvárať produktové prezentácie a ponuky a prekladať anglické texty

- Spracovávať vyhodnotenia predaja a prijímať objednávky

Typický deň na pozícii reprezentanta pre západné a stredné Slovensko zahŕňa:

- Komunikáciu s obchodnými partnermi a starostlivosť o ich potreby

- Organizovanie a účasť na školeniach a kongresoch

- Vytváranie produktových prezentácií a ponúk a spracovanie

- Užite si príjemné prostredie menšej rodinnej firmy, kde je dôležitý osobný prístup a výborný kolektív.

- Získaj služobné auto, ktoré môžeš používať aj na súkromné účely, mobilný telefón a notebook.

- Oceníš finančný príspevok na stravovanie, ktorý je plne hradený firmou.

- Tešíme sa na tvoju prínosnú prácu, preto ti ponúkame mesačné odmeny.

- V letných mesiacoch si užite tzv. "letné piatky", kedy máš skrátenú pracovnú dobu v piatky.

- Okrem toho sa môžeš tešiť aj na ďalšie benefity, ako napríklad firemné akcie a školenia, ktoré ti pomôžu rozvíjať sa v tvojom zamestnaní.

• Ak Vás baví komunikovať s ľuďmi a máte obchodného ducha, tak táto pracovná pozícia Vás určite uspokojí.
Vďaka rôznorodosti a pestrosti práce sa u nás určite nebudete nudiť. :-)

• Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis a motivačný list v slovenskom jazyku aj s Vašou fotkou na email: [email protected].

• Motivačný list formulujte nasledovne:
na našej webovej stránke (www.siklienka.sk) sa informujte o produktovom portfóliu spoločnosti a vo svojom motivačnom liste uveďte informáciu, ktorá zohľadňuje Váš názor na zameranie našej spoločnosti, či máte kladný vzťah k estetickej medicíne resp. či by ste si vedeli predstaviť, že by ste Vy alebo niekto vo Vašom okolí vedel využiť niektorý z produktov našej spoločnosti.

• Kandidáti, ktorí nezašlú motivačný list, alebo jeho obsah nebude zohľadňovať spoločnosť Siklienka
nebudú žiaľ zaradení do výberového konania !

• Kontaktovať budeme iba tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

• Vybraní kandidáti budú kontaktovaní telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Hľadáme reprezentanta pre západné a stredné Slovensko.

- Schopnosť prijímať zodpovednosť a dôvera sú kľúčové.

- Tímový hráč s príjemným vystupovaním a komunikatívnosťou.

- Ochota a schopnosť učiť sa nové veci a nechať si poradiť.

- Flexibilita a samostatnosť sú pre nás dôležité.

- Aktívne vodičské oprávnenie je nutnosťou.

- Vzdelanie nie je podmienkou, ale výhodou.

- Skúsenosti s predajom a znalosť estetickej medicíny sú plusom.

- Znalosť anglického jazyka je výhodou.

- Ponúkame zaujímavú prácu v stabilnej spoločnosti.

Spoločnosť Siklienka je lídrom na Slovensku v oblasti distribúcie produktov pre plastickú a estetickú chirurgiu, ako aj pre estetickú dermatológiu. Na slovenskom trhu pôsobí už 30 rokov, má vybudovanú stabilnú pozíciu a svojim klientom ponúka len tie najkvalitnejšie produkty a služby. Viac informácií nájdete na: www.siklienka.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4775440  Megjelentetés dátuma: 7.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac