Pracovník skladu

SIKLA Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem tovaru na sklad,
príprava, nakladanie a rozvoz tovaru odberateľom,
manipulácia s VZV,
ostatné pridelené práce v sklade podľa pokynu
nadriadeného,

perspektívna a zaujímavá práca v zahraničnej firme s 40-ročnou tradíciou,
dobrý kolektív,
stravne listky v hodnote 4,20eur + pracovna doba po-stv 7:30-16:30, pia 7:30-14:00hod.

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti s CV posielajte na nižšie uvedenú
adresu, prípadne e-mailom.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- otvorený a komunikatívny typ,
- ochota a ústretovosť voči zákazníkom,
- flexibilita, zodpovednosť a aktívny prístup k zadaným úlohám,
- technické myslenie výhodou.

Ako jeden z lídrov v oblasti upevňovacích systémov je Sikla už takmer päť desaťročí kompetentným partnerom pri technickom vybavení budov a stavbe priemyselných zariadení. Produkty Sikla sa používaj vo vyše 35 krajinách celého sveta. Sme zastúpení takmer v každej európskej krajine, buď vlastnou dcérskou spoločnosťou, alebo našim distribučným partnerom. Značka Sikla znamená skúsenosti, kompetentnosť a riešenia na mieru. Projektujeme, poskytujeme poradenstvo, šetríme Vaše náklady, optimalizujeme a sme stále o krok vpred. S tým je jasne spojený prínos pre Vás: rýchlejšie a efektívnejšie upevňovacie riešenia. Inovácie a praktické zameranie je stále v centre našej činnosti s cieľom zjednodušiť a zefektívniť každodennú prácu používateľov našich riešení. Vytváranie skutočných hodnôt je základným predpokladom dlhodobého úspechu. A preto má Sikla vžitý, desaťročia trvajúci partnerský koncept podpory svojich zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2208857  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000