HR špecialista v softwarovej spoločnosti

CODERAMA s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiacKoncoročná finančná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SIGP je progresívny SOFTWARE HOUSE s ambicióznymi cieľmi. Dobre vieme, že základom úspešnej firmy sú správni ľudia. Ak sa považuješ za "srdciara/srdciarku", máš rád/rada poctivú prácu a nasadenie, hľadáme práve teba.

Tvojou úlohou v HR tíme bude :
  • Vyhľadávanie vhodných uchádzačov prostredníctvom rôznych kanálov
  • Organizácia výberových konaní
  • Komunikácia s uchádzačmi
  • Vedenie pracovných pohovorov
  • Tvorba inzercie pracovných ponúk
  • Príprava reportov a štatistík
  • Šírenie dobrého mena spoločnosti
  • Spolupodieľanie sa na zlepšovaní procesov
  • Riešenie interných potrieb našich zamestnancov (v rámci HR)
  • Administratívna výpomoc - dochádzka, zmluvy, BOZP, onboarding nových ľudí

  • Nadštandardné platové ohodnotenie s koncoročnou finančnou odmenou
  • Možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie
  • Práca v úspešnej spoločnosti a v priateľskom kolektíve
  • Príležitosť podieľať sa na raste spoločnosti
  • Podpora vzdelávania a sebarozvoja
  • Flexibilná pracovná doba
  • Žiadna byrokracia
  • Firemný mobil a hardware
  • Možnosť pracovať odkiaľkoľvek
  • Stabilita, takmer žiadna fluktuácia - ak už raz do SIGP prídeš, nebudeš chcieť odísť
  • Firemné akcie, teambuildingy, pravidelné spoločné raňajky
  • Event kalendár plný športových a kultúrnych akcií, teambuildingov a iných aktivít
  • Práca spojená s cestovaním, tzv. Work & Travel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

IT, HR

Počet rokov praxe

3

  • Príjemné vystupovanie
  • IT background je veľkou výhodou
  • Samostatnosť
  • Dôslednosť
  • Pracovné nasadenie

CODERAMA, s.r.o. je progresívny a inovatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných enterprise riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia ako sú ŠKODA AUTO, NOTINO, CRIF, KONICA MINOLTA, MOROSYSTEMS, MONET+, KISTLER, KOMIX, BRAVIDA, ČSOB, MEGAUBYTOVANIE.SK, DXC TECHNOLOGY, TELEKOM, INTERWAY, KROS, UNIQA, AVILOO, UNILABS SK a ďalších.
Zákazníci na nás najviac oceňujú našu proaktivitu a poctivosť. Okrem vývoja zákazníckych riešení sme sa s nadšením pustili aj do vlastných projektov a už teraz sa nevieme dočkať ako ich uvedieme na trh.
V CODERAMA je nás 140+ a neustále rastieme. Okrem Žiliny pôsobíme aj v Bratislave, Nitre, Martine, Banskej Bystrici či v Košiciach. Mnohí z nás pracujú aj REMOTE. Každý z nás je jedinečný a navzájom sa perfektne dopĺňame. Vieme tvrdo zamakať ale aj sa poriadne zabaviť.
V CODERAMA si zakladáme na kamarátskom prístupe, tímovosti, poctivej práci, transparentnosti a slobode. Problémy riešime spoločne a aj úspechy oslavujeme spoločne. Ak sa chceš presvedčiť, že pracovať u nás je naozaj zážitok, príď nás kedykoľvek navštíviť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Repáňová
E-mail: poslať životopis
ID: 4207189  Megjelentetés dátuma: 6.12.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac