Angular developer (senior) - BA

CODERAMA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
3 200 - 4 400 EUR/mesiacsuma pri živnosti, možnosť pracovať aj na TPP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako člen SIGP sa staneš súčasťou agilného tímu pracujúceho na jednom z našich zaujímavých projektov. Tvojou hlavnou náplňou práce bude navrhovať a implementovať softvérové riešenia. Okrem toho zažiješ kopec zábavy a akcií v neformálnom a priateľskom prostredí medzi super a hlavne kvalitnými kolegami. V SIGP sa stretneš s množstvom rôznorodých projektov (priemerné trvanie projektu 1,5 roka) so zameraním na automotive, e-commerce, zdravotníctvo, logistiku a mnohých iných oblastí. Vďaka tomu sa naučíš kvantum nových vecí, posunieš sa ďalej a čo je hlavné - nezakopeš sa na jednom projekte a stagnujúcich technológiách.

Na nadchádzajúce nové/bežiace projekty hľadáme skúsených Angularistov s viacročnými skúsenosťami.

Príklad jedného z projektov, kde posilňujeme tím:

→WEB APLIKÁCIA PRE STAVEBNÉ FIRMY
Web aplikácia pre stavebné firmy, ktorá umožňuje zdieľanie a potrebné operácie nad dokumentami, 3d modelmi, fotografiami, rozpočtom stavieb a jeho čerpaním.
Používané technológie: ANGULAR, TYPESCRIPT, NG BOOTSTRAP, .NET CORE, AZURE SERVICES

• Možnosť rotácie (zmeny projektu) – ochutnaj pestrosť našich projektov!
• Neformálnosť a žiadna byrokracia
• Pružná pracovná doba
• Spolupráca s TOP programátormi
• Stabilita, takmer žiadna fluktuácia – ak už raz do SIGP prídeš, nebudeš chcieť odísť
• Event kalendár plný športových a kultúrnych akcií, teambuildingov a iných aktivít
• Work&Travel v zahraničí (Chorvátsko, Island, Sicília, Slovinsko, ...)
• Každý druhý týždeň sa spolu naraňajkujeme
• Kalčeto, hrazda

Informácie o výberovom konaní

Anglické CVčko pošli na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Angular - Expert
CSS - Expert
HTML - Expert
TypeScript - Pokročilý
JavaScript - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

front-end development (Angular)

Počet rokov praxe

4

Výhodou znalosť: SQL, .NET, C#, REST

Ďalšie požadované vlastnosti:
• Znalosť agilného vývoja
• Chuť pracovať
• Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Samostatnosť, ale zároveň aj tímovosť

CODERAMA, s.r.o. je progresívny a inovatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných enterprise riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia ako sú ŠKODA AUTO, NOTINO, CRIF, KONICA MINOLTA, MOROSYSTEMS, MONET+, KISTLER, KOMIX, BRAVIDA, ČSOB, MEGAUBYTOVANIE.SK, DXC TECHNOLOGY, TELEKOM, INTERWAY, KROS, UNIQA, AVILOO, UNILABS SK a ďalších.
Zákazníci na nás najviac oceňujú našu proaktivitu a poctivosť. Okrem vývoja zákazníckych riešení sme sa s nadšením pustili aj do vlastných projektov a už teraz sa nevieme dočkať ako ich uvedieme na trh.
V CODERAMA je nás 140+ a neustále rastieme. Okrem Žiliny pôsobíme aj v Bratislave, Nitre, Martine, Banskej Bystrici či v Košiciach. Mnohí z nás pracujú aj REMOTE. Každý z nás je jedinečný a navzájom sa perfektne dopĺňame. Vieme tvrdo zamakať ale aj sa poriadne zabaviť.
V CODERAMA si zakladáme na kamarátskom prístupe, tímovosti, poctivej práci, transparentnosti a slobode. Problémy riešime spoločne a aj úspechy oslavujeme spoločne. Ak sa chceš presvedčiť, že pracovať u nás je naozaj zážitok, príď nás kedykoľvek navštíviť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Červený
E-mail: poslať životopis
ID: 3998809  Megjelentetés dátuma: 11.11.2020  Alapbér (bruttó): 3 200 EUR/mesiac