Front-End a/alebo Back-End Developer (Java/C#/C++/ReactJS/Angular) - ZA

CODERAMA s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2000€ - 4000€ (na základe skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá a progresívna softvérová spoločnosť a náš produkt je špičkový IT outsourcing. Darí sa nám a chceme ďalej rásť. V súčasnosti máme viac ako 50 developerov a kancelárie v Žiline a Bratislave. Zároveň otvárame ďaľšie kancelárie v meste, ktoré má potenciál. Vďaka expertnej kvalite našich služieb a porozumeniu zákazníckych potrieb rastie SIGP od roku 2011 v priemere ročne o +103%. Tento nárast chceme udržať. Spolupráca so šikovnými developermi je pre nás kľúčová priorita. Do roku 2020 zdvojnásobíme náš počet a strojnásobíme obrat.

Hľadáme ľudí, ktorých programovanie baví a ktorí sa radi učia nové technológie, postupy. Ľudí, ktorí majú myslenie nastavené na riešenie problémov rôznymi spôsobmi. Vývoj je u nás Agilný v plnohodnotnom tíme s analytikom, architektom a developermi na báze Scrumu.

Tvoja zodpovednosť ako developer bude spočívať najmä v návrhu a implementácii riešenia na základe špecifikácií a podkladov od analytika a architekta. Samozrejme, že tvoja kreativita je viac než vítaná a tvojmu potenciálu dáme priestor.

Projekty, ktoré teraz rozbiehame:
► PODNIKOVÝ SYSTÉM ◄
Súčasný systém, ktorý principiálne funguje ako SAP (zasahuje do viacero procesov podniku) nevyhovuje a má vyše 10 rokov. Bude sa programovať celý nanovo. Ide o systém, ktorý má veľa modulov a používajú ho ako zamestnanci, manažéri, tak i developeri. Robia sa v ňom fakturácie, objednávky, reklamácie, a pod.

► JAVA PROJEKT PRE RAKÚSKU BANKU ◄
► JAVA PROJEKT PRE MEDZINÁRODNÚ AUTOMOBILKU ◄
► C# PROJEKT PRE BANKY A POISŤOVNE ◄

Výber z projektov, na ktorých momentálne pracujeme:
► CMS PORTÁL ◄
CMS systém na správu webových portálov známej automobilky pre všetkých jej distribútorov po celom svete. Komplexná platforma umožňuje vlastnú úpravu, jazykovú mutáciu, udržiavanie cenníka a pod. Jednotný webový portál používaný všetkými distribútormi zobrazuje predrenderovaný obsah na základe lokality.

► INFORMAČNÝ SYSTÉM ◄
Tento systém (pre známu automobilku) slúži na tvorbu konfigurácii, cenových ponúk, ako aj na samostatný predaj. Ponúka sledovanie skladových zásob vozidiel u jednotlivých predajcov a aj procesy od výroby po expedíciu. Našou zodpovednosťou je vývoj a performance optimalizácie jednotlivých modulov systému.

► BUSINESS 2 BUSINESS INTEGRÁCIE ◄
Rozširovanie logistiky klienta s cieľom expanzie eshopu do nových trhov. Integrácia API nových dopravcov a doručovateľov do existujúceho ERP klienta a udržiavanie funkčnosti stávajúcich integrácií. Od analýzy až po testovanie.

► INTELIGENTNÝ DOTAZNÍK ◄
Platforma určená na vytváranie dotazníkov na širokej palete preddefinovaných komponentov. Systém je tiež určený na verejné prieskumy pre konkrétnych používateľov alebo aj bez obmedzenia. Predložené údaje sú uložené v databáze a sú predmetom ďalšieho procesu.

► INTEGROVANÉ OBSLUŽNÉ MIESTO OBČANA (IOMO) ◄
IOMO ponúka prístup k elektronickým službám štátu na jednom asistovanom mieste. Dodávame 100% riešenia za našeho klienta. Máme zodpovednosť za moduly pracoviska, správu prevádzkarní, centralizovanú správu osvedčení a centralizovanú správu činnosti.

► WEB PORTÁL ◄
Portál, ktorý združuje veľké množstvo ubytovacích zariadení na Slovensku a s nimi spojené veľké množstvo dát. Kompletné prerábanie portálu. Momentálne pracujeme na migrácii celého systému k novému poskytovateľovi webhostingových služieb a zmenách systému, ktoré umožnia portálu megaubytovanie.sk expandovať do Českej Republiky.

► INTERNET BANKING PRE VIETNAMSKÚ BANKU ◄
Internet banking pre vietnamskú banku Oriental Commercial Bank, ktorá poskytuje svoje služby pre viac ako 3 milióny zákazníkov. Konsolidácia riešenia, vývoj a integrácia s externými systémami. Vývoj jednotlivých funkčných modulov a komunikačného rozhrania pre získanie dát. Redesign aplikácie podľa požiadaviek zákazníka a performance optimalizácie systému.

► FRONTEND PRE ČESKÚ BANKU ◄
Cieľom projektu je zatraktívniť českú Sberbank vytvorením moderného a progresívneho bankového portálu pre jej klientov. Implementácia riešenia pre webové prehliadače a mobilné zariadenia. Integrácia bankových služieb poskytovaných pomocou SOAP protokolu.

► MODUL DO ELEKTRONICKÉHO ZDRAVOTNÍCTVA SR ◄
Projekt zabezpečuje komplexné riešenie zdravotnej starostlivosti pre občanov SR ako napríklad očkovania, predpisovanie liekov (receptov) až po evidenciu zdravotných záznamov občanov. Pracujeme na module, ktorý bude mať na starosti objednávanie pacientov k doktorom a zobrazovanie agendy doktorov. Všetky záznamy sú bezpečne uložené (zašifrované) a prístup k nim je striktne riadený a monitorovaný.

• Máš možnosť sa zapojiť do mladého kolektívu, kde môžeš profesne a technologicky rásť
• Super ľudia, ktorí robia SIGP tým, čím je
• Neformálne kreatívne pracovné prostredie
• Rôznorodé projekty pre zaujímavých klientov, kde sa používajú najnovšie technológie
• Nadštandardné platové ohodnotenie
• Mladý kolektív
• Žiadna byrokracia
• Pružná pracovná doba
• Stabilita, takmer žiadna fluktuácia
• Teambuildingy, pravidelné firemné akcie
• Firemné raňajky
• Kalčeto / stolný futbal
• Hrazda
• Pobočky v Žiline a Bratislave, nová pobočka v Banskej Bystrici, Košiciach alebo v inom potenciálnom meste, prípadne po dohode možnosť pracovať aj u zákazníka / v meste, kde sídli zákazník (Brno, Praha, atď.)

Informácie o výberovom konaní

Anglické CVčko pošli na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Back-end Java → Java, Hibernate, JSF, Spring, MS SQL, výhodou Typescript a TFS / GIT

• Back-end C# → C#, .NET, EF, MS SQL, výhodou WCF, WPF, Typescript a TFS / GIT

• Back-end C++ → C/C++, výhodou QT, Unix/Linux

• Front-end → ReactJS / Angular

• Znalosť agilného vývoja
• Chuť pracovať
• Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Samostatnosť
• Tímovosť

CODERAMA, s.r.o. je progresívny a inovatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných enterprise riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia ako sú ŠKODA AUTO, NOTINO, CRIF, KONICA MINOLTA, MOROSYSTEMS, MONET+, KISTLER, KOMIX, BRAVIDA, ČSOB, MEGAUBYTOVANIE.SK, DXC TECHNOLOGY, TELEKOM, INTERWAY, KROS, UNIQA, AVILOO, UNILABS SK a ďalších.
Zákazníci na nás najviac oceňujú našu proaktivitu a poctivosť. Okrem vývoja zákazníckych riešení sme sa s nadšením pustili aj do vlastných projektov a už teraz sa nevieme dočkať ako ich uvedieme na trh.
V CODERAMA je nás 140+ a neustále rastieme. Okrem Žiliny pôsobíme aj v Bratislave, Nitre, Martine, Banskej Bystrici či v Košiciach. Mnohí z nás pracujú aj REMOTE. Každý z nás je jedinečný a navzájom sa perfektne dopĺňame. Vieme tvrdo zamakať ale aj sa poriadne zabaviť.
V CODERAMA si zakladáme na kamarátskom prístupe, tímovosti, poctivej práci, transparentnosti a slobode. Problémy riešime spoločne a aj úspechy oslavujeme spoločne. Ak sa chceš presvedčiť, že pracovať u nás je naozaj zážitok, príď nás kedykoľvek navštíviť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3360093  Megjelentetés dátuma: 19.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000€ - 4000€ (na základe skúseností uchádzača)