JAVA Developer, Žilina & Bratislava

CODERAMA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
up to 4000 Eur, Dohodou v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je programovanie aj tvoje hobby, jednoznačne patríš do SIGP. Okrem toho, že sme špičkoví odborníci, sme aj super partia. Momentálne nás je 40 a pracujeme na 9 projektoch pre rôznych slovenských a zahraničných zákazníkov.

Aktuálne hľadáme JAVA developerov na viaceré projekty v rôznych oblastiach. Ide o AGILNÝ vývoj. Tvoja zodpovednosť ako developer bude spočívať najmä v návrhu a implementácii riešenia na základe špecifikácií a podkladov od analytika a architekta. Samozrejme, že tvoja kreativita je viac než vítaná a tvojmu potenciálu dáme priestor.

• Zodpovednosť za vývoj modulov podľa zadanej špecifikácie
• Komunikácia v tíme
• Návrh nových riešení
• Optimalizácia existujúcich modulov

Požiadavky:
• Znalosť technológií na pokročilej úrovni: JAVA, Hibernate, JSF, Spring, SQL
• Výhodou je znalosť Angular, a ReactJS
• Znalosť posledných trendov v dizajne software, architektúre a vo webových službách

• Super ľudia, ktorí robia SIGP tým, čím je
• Neformálne kreatívne pracovné prostredie
• Rôznorodé projekty pre zaujímavých klientov
• Nadštandardné platové ohodnotenie
• Práca s najnovšími technológiami
• Priestor na rozvoj a sebarealizáciu
• Mladý kolektív
• Žiadna byrokracia
• Pružná pracovná doba
• Takmer žiadna fluktuácia
• Stabilita
• Teambuildingy, firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Chuť pracovať a ochota neustále sa odborne vzdelávať
• Dobré komunikačné znalosti
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Dôslednosť
• Logické myslenie
• Tímovosť
• Samostatnosť

CODERAMA, s.r.o. je progresívny a inovatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných enterprise riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia ako sú ŠKODA AUTO, NOTINO, CRIF, KONICA MINOLTA, MOROSYSTEMS, MONET+, KISTLER, KOMIX, BRAVIDA, ČSOB, MEGAUBYTOVANIE.SK, DXC TECHNOLOGY, TELEKOM, INTERWAY, KROS, UNIQA, AVILOO, UNILABS SK a ďalších.
Zákazníci na nás najviac oceňujú našu proaktivitu a poctivosť. Okrem vývoja zákazníckych riešení sme sa s nadšením pustili aj do vlastných projektov a už teraz sa nevieme dočkať ako ich uvedieme na trh.
V CODERAMA je nás 140+ a neustále rastieme. Okrem Žiliny pôsobíme aj v Bratislave, Nitre, Martine, Banskej Bystrici či v Košiciach. Mnohí z nás pracujú aj REMOTE. Každý z nás je jedinečný a navzájom sa perfektne dopĺňame. Vieme tvrdo zamakať ale aj sa poriadne zabaviť.
V CODERAMA si zakladáme na kamarátskom prístupe, tímovosti, poctivej práci, transparentnosti a slobode. Problémy riešime spoločne a aj úspechy oslavujeme spoločne. Ak sa chceš presvedčiť, že pracovať u nás je naozaj zážitok, príď nás kedykoľvek navštíviť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Repáňová
E-mail: poslať životopis
ID: 2147039  Megjelentetés dátuma: 22.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: up to 4000 Eur, Dohodou v závislosti od skúseností