Specialista pro zpracování kmenových dat s NJ/AJ - Ostrava

Siemens s.r.o.

Místo práce
Ostrava-město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rádi komunikujete v němčině nebo angličtině?

Pak hledáme právě Vás!

V centru sdílených služeb společnosti Siemens zajišťujeme účetní služby pro naše zahraniční pobočky, se kterýma jsme v denním kontaktu. Pracujeme s přijatými i vystavenými fakturami, spravujeme data dodavatelů a odběratelů, provádíme platební běhy, účtujeme bankovní výpisy, aktivujeme majetek a zpracováváme účetní závěrky v našich systémech.

Náplní práce v tomto oddělení je správa dat (název, adresa, bankovní spojení atd.) externích dodavatelů v interních databázích. V rámci denní agendy zpracováváme požadavky na založení kmenových záznamů, provádíme jejich změny, blokování a aktualizaci údajů, komunikujeme s dodavateli.

Co u nás budete dělat?
  • zakládat kmenová data v interních databázích
  • spravovat kmenová data dodavatelů
  • řešit nestandardní požadavky zákazníka
  • komunikovat s kolegy / zákazníky /dodavateli emailem a telefonicky na denní bázi

Co od Vás očekáváme?
  • uživatelskou znalost MS Office
  • aktivní/komunikativní znalost německého a základní znalost anglického jazyka
  • zájem o práci v administrativě a účetnictví
  • pro-zákaznický přístup, dobré komunikační dovednosti, přesnost a pečlivost
  • týmovou spolupráci

Co Vám můžeme nabídnout?
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřskou školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Plně Vás zaškolíme, poskytneme Vám maximální podporu a budeme Vás směřovat k rozvoji Vašich pracovních zkušenosti.
Více informací naleznete na stránkách www.siemenssharedservices.cz.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano